Odnowa biologiczna
18 listopad 2013
Czy starożytny rytuał mumifikacji służący konserwacji zwłok, może przydać się zwykłemu śmiertelnikowi, w jego walce o zdrowe ciało i piękną sylwetkę? Specjaliści od medycyny estetycznej udowodnili, że jak najbardziej .
Zabieg Agyptos wydaje się na pozór bardzo prosty w przygotowaniu. Całe ciało zostaje owinięte specjalnymi bandażami, nasączonymi ekstraktami roślinnymi, glinkami i minerałami pochodzącymi z Morza Martwego. Jednak tylko odpowiednie wykonanie tej metody pozwala osiągnąć oczekiwane efekty.

W drodze po smukłą sylwetkę i jędrne ciało
W kuracji wykorzystuje się około 25-30 rolek bandaży. Naturalne substancje wchodzące w ich skład znane są z właściwości oczyszczających. Nasze ciało wchłania zdrowotne minerały, jednocześnie usuwając zbędne toksyny. Po owinięciu pacjenta zostawia się go w tym stanie na około półtorej godziny. Skuteczność zabiegu zależy nie tylko od samych substancji naturalnych , ale również od odpowiedniej techniki owijania. Agyptos niesie ze sobą wiele zdrowotnych korzyści. Okłady redukują nadmiar łoju, są dobre na reumatyzm i stany zapalne. Ponadto ujędrniają skórę i przyśpieszają przemianę materii. Pozwalają zwalczać cellulit oraz spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.

Efekty - kiedy widoczne i za ile?
Satysfakcjonujące efekty uzyskuje się po około pięciu, odpowiednio wykonanych zabiegach. Każdą serię należy powtarzać średnio co tydzień. Salony oferujące zabieg Agyptos zapewniają, że po pierwszej kuracji traci się minimum 15 cm w obwodach ciała, mierzonych w 18 punktach. Utrzymanie trwałego efektu wymaga powtarzania serii co 3-4 miesiące. Cena jednego zabiegu zależy od standardu zakładu, wahając się między 200 a 500 PLN. Średni koszt w Warszawie wynosi około 300-350 PLN.

photo/mydeal.pl


Egipt w czasach antycznych słynął ze wspaniałych lekarzy oraz ludzi, którzy bardzo dbali o swój wygląd i zdrowie. Ich nauki są wykorzystywane do dziś nie tylko w medycynie estetycznej, ale również ziołolecznictwie. Takie argumenty przemawiają za tym , że warto zaufać starożytnej wiedzy i doświadczeniu, które przetrwały wielowiekową próbę czasu.

Adam Gaafar
Ilość wyświetleń: 4131

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+