Kosmetyka ciała
7 maj 2013
Potrzebujesz chwili spokoju, żeby się odstresować, odpocząć, a może męczy cię notoryczny ból głowy, choroby, złe samopoczucie? Koniecznie wypróbuj refleksoterapię! W pełni cię odstresuje, zapomnisz co to ból i stany depresyjne.
Niebiański masaż
Refleksoterapia to skuteczna terapia stresu, bólu oraz chorób. Swoje korzenie czerpie ze starych japońskich, chińskich, a także egipskich metod. Wprowadza organizm w stan równowagi psychofizycznej, a także zapobiega wielu chorobom. Dzieli się na refleksoterapię stóp i refleksoterapię twarzy. Masaż pobudza przepływ energii przez organizm, to takie antidotum na stres. Ponadto usprawnia funkcjonowanie wszystkich układów w ciele, zwalcza ból i usuwa złogi poprawiając przy tym krążenie krwi. Refleksoterapia przyspiesza i utrwala procesy samoleczenia organizmu, a także odtruwa go. Ponadto wykorzystuje znaną od tysięcy lat topografię punktów odruchowych na stopach i twarzy oraz ich powiązanie z organizmem. Najlepsze efekty osiągniesz poprzez serie zabiegowe 8-10 masaży. Przez pierwsze dwa tygodnie refleksoterapię najlepiej jest stosować po dwa razy w tygodniu, a następnie raz w tygodniu.

Relaks nie tylko dla stóp
Refleksoterapia stóp składa się z dwóch części: podciśnieniowej (za pomocą specjalnych butów dozujących stałe i kontrolowane ciśnienie wokół stóp) oraz akupunktury bezigłowej (za pomocą przyssawek umieszczanych na akupunktach kończyn dolnych i górnych). Efekty są naprawdę zadziwiające. Zabieg refleksoterapii poprzez precyzyjne uciskanie odpowiednich punktów na stopie oddziałuje na powiązane z nimi organy (masaż serca, płuc, nerek i wiele innych). Ponadto organizm oczyszczany jest z toksyn. Innymi słowy jest to naturalny proces samoleczenia organizmu. Masaż trwa przez około godzinę.
Koszt to 80-100 złotych.

photo/jing-an.co.za

Gładka, promienna twarz
Refleksoterapia twarzy łączy w sobie diagnozę energetyczną, terapię oraz postępowanie kosmetyczno-estetyczne. Terapia usuwa toksyny i stymuluje procesy regulacji oraz regeneracji narządów wewnętrznych. Ponadto doskonale ujędrnia i wygładza zmarszczki, daje efekt liftingu. Dodatkowym atutem masażu twarzy jest wygładzona, piękna, odprężona skóra. Po tym zabiegu będziesz niezwykle rozluźniona i wyciszona, a dobre samopoczucie będzie twoim znakiem rozpoznawczym!
Podobnie jak w refleksoterapii stóp – masaż trwa około godziny i kosztuje 80-100 złotych.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej. Zdecyduj się na refleksoterapię, a z pewnością nie będziesz żałowała!

Michalina Gruszczyńska
Ilość wyświetleń: 3046

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+