Antyperspiranty z apteki
20 sierpień 2013
Poprzez pot organizm przede wszystkim reguluje temperaturę ciała i wydala toksyny, jednak proces ten dla niektórych z nas staje się poważnym problemem w życiu codziennym, zwłaszcza w szczególnych sytuacjach.
Apteczne antyperspiranty to skuteczne rozwiązanie, które pozwoli ci kontynuować obowiązki bez niedogodności i z długotrwałym efektem.
  • Odaban
Antyperspirant w sprayu, jest bezzapachowy i hipoalergiczny. Ma półpłynną konsystencję, dzięki czemu łatwo się wchłania. Może być używany także na skórę dłoni, pleców, w pachwinach, a nawet na twarzy. Nie wysusza skóry i nie wywołuje reakcji alergicznych. Może być stosowany w połączeniu z innymi dezodorantami i perfumami.
Cena ok. 50 zł
  • Etiaxil
Pomaga opanować nadmierne pocenie się, jednak nie blokuje całkowicie procesu perspiracji. Jest praktyczny ze względu na przedłużony czas działania - jedna aplikacja działa do 5 dni. Bezwonny, więc można go stosować w połączeniu z ulubionymi kosmetykami. Nie plami odzieży i jest bardzo wydajny. Uwaga, może uczulać i podrażniać delikatną skórę.
Cena ok. 47 zł
photo/aptekagemini.pl

  • Vichy
Hipoalergiczny, nie podrażnia skóry, nie zawiera alkoholu, ma neutralny zapach i szybko się wchłania. Zawiera także kompleks aminoroślinny o właściwościach łagodzących. Bardzo dobrze reguluje aktywność gruczołów potowych, przeciwdziałając nadmiernemu poceniu oraz brzydkiemu zapachowi.
Cena ok. 40 zł
  • Antidral
Likwiduje lub łagodzi przykre dolegliwości związane z nadmiernym poceniem się dzięki wysokiej zawartości chlorku glinu. Można go stosować na nadmiernie pocące się powierzchnie skóry – stopy, pachy i dłonie. Płynna konsystencja ułatwia aplikację.
Cena ok. 20 zł
photo/nokautimg2.pl

  • Aquaselin
Skonstruowany na bazie wodnej, nie zawiera alkoholu, sztucznych barwników i substancji zapachowych. Dzięki d-pantenolowi, alantoinie i olejowi z avocado ma właściwości antybakteryjne oraz łagodząco-nawilżające. Dostępny w dwóch wersjach – w zależności od natężenia problemu potliwości.
Cena ok. 17 zł
  • Gehwol med.
Lotion antyperspiracyjny do stóp. Normalizuje wydzielanie potu. Przy regularnym stosowaniu zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Nie wysusza skóry, działa antybakteryjnie. Aloes, olejek z awokado i gliceryna pielęgnuje skórę, chlorowodzian glinu zapobiega nadmiernej potliwości.
Cena: 40zł


Justyna Cachel
Ilość wyświetleń: 2661


Google+ Obserwuj w Google+