SPA & Beauty News
25 wrzesień 2013
Arena Tourism Poland to wydarzenie aspirujące do miana jednego z największych eventów turystycznych w kraju. Pierwsza edycja odbędzie się w Ostródzie w dniach 10 - 12 października 2013 r. Tematem przewodnim wydarzenia będzie Spa&Wellness.
Impreza odbędzie się w sprawdzonej formule B2B, która pozwala uczestnikom na dogodną wymianę kontaktów i doświadczeń biznesowych oraz zawarcie umów handlowych. Organizatorzy spodziewają się ok. 100 Hosted Buyers z całej Europy.

Podczas ATP wprowadzona zostanie formuła sprzedażowa - możliwość sprzedaży usług i towarów. Ostatni dzień odbędzie się w formie otwartej dla zwiedzających.
- Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem wśród branży turystycznej. Bez wątpienia będzie okazją do zaprezentowania oferty nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym – mówi Barbara Zajączkiewicz, Manager Projektu. - Dzięki dużemu zaangażowaniu organizatorów liczymy, iż Ostróda stanie się ważnym miejscem na wystawienniczej mapie Polski.

photo/facebook.com


Udział w październikowym wydarzeniu zadeklarowali już tour operatorzy obsługujący rynki polskie w Skandynawii, Rosji, Niemiec i Ukrainy. - Obecność wielu europejskich kupców na targach to ogromna szansa dla wystawców na przeprowadzenie biznesowych spotkań, wymianę wiedzy, a przede wszystkim pozyskanie nowych partnerów – dodaje Barbara Zajączkiewicz.

W trakcie wydarzenia odbędą się także liczne spotkania ze specjalistami z branży spa, wellness, beauty, ale także marketingu. Eksperci opowiedzą m.in. o najnowszych trendach na rynku, promocji hoteli w sieci czy zdrowym stylu życia. Wśród atrakcji dodatkowych znajdą się także pokazy sztuki barmańskiej i baristycznej. Ostatniego dnia odbędzie się blok podróżniczy „Podróże z Areną”, a wraz z nim: pokazy filmów, slajdów i fotografii z różnych zakątków świata. Prelegentami będą uczestnicy Ogólnopolskich Spotkań Podróżników Żeglarzy i Alpinistów „KOLOSY”, a wśród nich m.in. Romuald Koperski.Arena Tourism Poland odbędzie się w nowoczesnym Centrum Targowo – Konferencyjnym Warmii i Mazur – Arena Ostróda. Obiekt dysponuje 20 000 m kw. powierzchni wystawienniczej, co daje trzecią pozycję pod względem wielkości w Polsce. Hala położona jest w otoczeniu mazurskich jezior i hoteli o wysokim standardzie.
- Zdrowy tryb życia to dziś motto współczesnego turysty. Dlatego mazurska kraina jezior, lasów i niezwykłej przyrody, to idealne miejsce do zorganizowania tej imprezy. Z pewnością urzeknie każdego, kto jeszcze nie miał okazji odwiedzić Ostródy – dodaje Barbara Zajączkiewicz. - Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowym miejscu.

Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

Więcej informacji:

www.TourismPoland.pl
Ilość wyświetleń: 3455

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+