SPA & Beauty News
13 grudzień 2012
Każda kobieta chciałaby być traktowana jak księżniczka, w Princess Academy jest to na porządku dziennym. Ten elegancki gabinet medycyny estetycznej to niepowtarzalne miejsce na urodowej mapie Warszawy.
Z Wiednia do Warszawy

Austriacka firma medyczna CROMA wybrała Warszawę, jako lokalizację swojej pierwszej zagranicznej filii centrum medycyny estetycznej Princess Academy. W kameralnej kamienicy przy ulicy Pięknej powstał gabinet medycyny estetycznej i centrum konferencyjno- szkoleniowe dla lekarzy, którzy chcą zapoznać się z najnowszymi technikami stosowanymi w tej dziedzinie medycyny.

Akademia ekspertów

Tworząc Princess Academy, firma CROMA nawiązała współpracę z najwybitniejszymi specjalistami z dziedziny medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii, wśród nich są: Beata Adamczyk, Beata Pander, Karolina Basewicz, Monika Lelonkiewicz, Izabela Jeleńska, Lubomir Lembas, Izabela Lenartowicz.

Pod tak profesjonalną opieką, możecie poddać się małoinwazyjnym zabiegom, które dają spektakularne efekty. W ofercie gabinetu znajdziecie zabiegi wykonywane z użyciem najnowszych metod np. lifting wykonywany z za pomocą nici Happy Lift.

Piękny wystrój, doskonała lokalizacja oraz wysoko wykwalifikowany personel sprawiają, że Princess Academy to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Możecie się tam poddać nowatorskim zabiegom

Princess Academy
ul. Piękna 24/26A lok. 27
Warszawa
Ilość wyświetleń: 5350

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+