Odnowa biologiczna
21 listopad 2012
29 października Polska dołączyła do krajów, w których jest dostępna najnowsza generacja urządzenia Body Jet Evo. Rclinic, jako pierwsza polska klinika medycyny estetycznej, oferuje swoim pacjentom zabieg Body Contouringu - plastykę ciała, podkreślającą to, co najpiękniejsze, czyli naturalne kształty i mięśnie.
Ciało spod dłuta Michała Anioła

Jaka jest recepta na pięknie wyrzeźbione ciało? Wsparciem w dążeniu do idealnych kształtów jest medycyna estetyczna. Polska dołączyła do krajów, w których jest dostępny nowy zabieg – Body Contouring. Prekursorem tej metody w Polsce jest dr Robert Chmielewski, znany i ceniony chirurg, właściciel kliniki medycyny estetycznej Rclinic. Body Contouring jest wykonywane przy użyciu najnowszej generacji Body Jet Evo. Urządzenie służy do metody Aqua Shape – nowoczesnego i najbardziej naturalnego sposobu usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej, bazującego na działaniu strumienia wody.
 

Prezentacja Body Jet Evo
fot.
modaija.pl

Woda, która… modeluje

Body Contouring to zabieg, który cieszy się ogromną popularnością w krajach zachodnich. Na czym polega jego fenomen? Nowoczesna medycyna estetyczna, dzięki takim urządzeniom jak Body Jet Evo i metodzie Aqua Shape, umożliwia precyzyjną plastykę ciała bez ingerencji skalpela. Body Contouring jest skierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, ponieważ pozwala na podkreślenie linii mięśni i naturalnych kształtów. W krajach zachodnich, w których zabieg jest już oferowany od kilku lat, pacjentki najchętniej modelują takie części ciała jak brzuch, talia, plecy, uda i pośladki. Mężczyźni mogą uwydatnić zarys swoich mięśni m.in. na brzuchu czy rękach. Body Contouring opiera się na działaniu strumienia wody, który poprzez cienką kaniulę wprowadzany jest pod skórę, a następnie wymywa tkankę tłuszczową. Największą zaletą Body Countouringu jest trwałość osiągniętego efektu.

Medycyna estetyczna coraz bliższa naturze

Przyszłość medycyny estetycznej to zabiegi jak najbardziej naturalne i nieinwazyjne. Nowe zabiegi, które proponujemy naszym pacjentom, mają w coraz większym stopniu bazować na zbliżonych naturze i tolerowanych przez ludzki organizm składnikach. Tendencje te widać zarówno podczas opracowywania składu kremów odmładzających, jak i przy zabiegach medycznych – wyjaśnia dr Robert Chmielewski. Metoda Aqua Shape umożliwia uzyskanie trwałych efektów przy małej ingerencji w organizm. Terapie odchudzające i modelujące ciało, przeprowadzane przy użyciu Body Jet Evo, są precyzyjne i znacząco zmniejszają dyskomfort pacjentów po zabiegu. Aqua Shape jest zabiegem typu walk-in-walk-out. Pacjent jest poddawany jedynie miejscowemu znieczuleniu, a okres rekonwalescencji trwa około tygodnia – tłumaczy Robert Chmielewski.

Body Countouring - czas na Polskę

Nowatorski zabieg modelujący ciało, uwydatniający naturalne kształty oraz mięśnie jest już dostępny w Polsce. Znajdująca się na warszawskim Powiślu, klinika dr Roberta Chmielewskiego – Rclinic, oferuje swoim pacjentom spektrum zabiegów przy użyciu najnowszej generacji Body Jet Evo, w tym właśnie Body Contouring. Pacjenci kliniki mogą również korzystać z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii, chirurgii plastycznej, laryngologii rekonstrukcyjnej i estetycznej, laseroterapii, dietetyki, nowoczesnych metod modelowania twarzy i ciała.
Ilość wyświetleń: 4749

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+