SPA & Beauty News
29 styczeń 2013
Moda przyszła wprost z Ameryki – imprezy urodzinowe, a nawet rozwodowe, wieczory panieńskie czy przyjęcia karnawałowe. To tu właśnie króluje toksyna botulinowa, gdzie wśród wykwintnych potraw, w kobiecym gronie staje się numerem 1 wieczoru.
Po raz pierwszy botoks party zagości 2 lutego w Katowicach w klinice medycyny estetycznej Dentim Body Care. Takie botoksowe spotkanie umożliwi zobaczenie na żywo jak wygląda zabieg i jaki jest jego efekt tuż po jego wykonaniu.

Strzykawka party?
Impreza odbywa się w gabinecie medycyny estetycznej, gdzie zbiera się od 10 do 20 kobiet. Udział w katowickiej imprezie jest całkowicie bezpłatny, trzeba jednak pamiętać, ażeby potwierdzić wcześniej swoją obecność. Ponadto istnieje możliwość porozmawiania z lekarzem medycyny estetycznej i kosmetologami – indywidualna konsultacja pozwoli uzyskać ci informacje, które miejsce twojego ciała potrzebuje takiego ostrzykiwania. Botoks stosowany jest bowiem nie tylko w kuracjach przeciwzmarszczkowych, ale także przy nadpotliwości. Oczywiście za wstrzyknięcie tej upiększającej substancji będziesz musiała zapłacić, jednakże cena tego zabiegu będzie zdecydowanie promocyjna. Dodatkowo organizatorzy zaplanowali pokaz zabiegów z wykorzystaniem X-Lase i MesoTherm m.in. mikrodermabrazji korundowej i fotoodmładzania, z których uczestniczki imprezy będą mogły nieodpłatnie skorzystać. Co ważne jeden z zabiegów zostanie rozlosowany i będzie całkowicie bezpłatny.

A więc?
Być może obawiasz się, że twoja twarz zostanie nienaturalnie wyprasowana. Twoje wątpliwości i niepewność będą miały szanse zostać całkowicie rozwiane. Wszystko bowiem zależy od umiejętnej aplikacji tej odmładzającej substancji, a także indywidualnego podejścia pacjenta. Toksyna botulinowa stosowana z umiarem może przynieść ci wymierne korzyści i stać się upiększającym zabiegiem bez niepożądanego efektu sztuczności.

Jarosława Wylotek
Ilość wyświetleń: 3918

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+