Buenos dias Gran Canaria!
15 styczeń 2013
Gran Canaria - wyspa słynąca z wspaniałego mikroklimatu, pięknej pogody przez cały rok, szumiącego oceanu i szerokich plaż… W takim miejscu odwiedzający mają do dyspozycji wachlarz ośrodków SPA, wraz z najlepszymi zabiegami dla poprawienia zdrowia i urody.
Hiszpańska wyspa zwana „kontynentem w miniaturze”, dzięki ogromnej różnorodności krajobrazów i faktu, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, jest jednym z najpopularniejszych miejsc spędzania urlopu. Stolica wyspy znana jest z intensywnego miejskiego życia, nowoczesnych klubów i kosmopolitycznego klimatu, dlatego turyści spragnieni rozrywki będą mieli w czym wybierać. Z kolei zachodnią część zajmuje rezerwat biosfery z najpiękniejszymi plażami, złotym piaskiem – miejsce wręcz idealne dla wszystkich spragnionych słońca i odpoczynku. Tu właśnie mieszczą się hotele SPA, które stawiają na luksus, niezapomniane widoki i zabiegi z wykorzystaniem naturalnych produktów.

Sheraton Salobre Golf Resort & Spa
Centrum Spa “Aloe” pozwoli odkryć ci świat relaksu i dobrego samopoczucia. Będziesz mogła podziwiać widoki wyspy, dzięki malowniczemu położeniu ośrodka. Centrum hydro-termalne ma powierzchnię 1.500 m2, znajdziesz tam: baseny z zabiegami, wodospad, łoża z biczami wodnymi, salę do wypoczynku z widokiem na góry Gran Canarii. Ponadto możesz skorzystać z masażu na zacienionej pergoli z widokiem na pola golfowe i wydmy Maspalomas. W strefie wewnętrznej SPA oferuje zabiegi jak: łaźnia turecka, sauna fińska, bio-sauna, lodowe źródło, prysznice z hydromasażem ciepłą i zimną wodą na przemian, jacuzzi w wodzie morskiej. Specjalnością ośrodka są masaże ciepłymi kamieniami, masaże z użyciem aloesu, czekoladoterapia czy zabiegi złuszczające naskórek przy użyciu soli morskich. Wszystkie zabiegi podzielone są na damskie i męskie, a powodzeniem cieszą się szczególnie pakiety dzienne.

photo/playasyresorts.com


Lopesan Villa del Conde
SPA położone nad samym oceanem, oaza ciekawie zaprojektowana i luksusowa. Część wellness zwana „Ocean Views Suites” ulokowana na świeżym powietrzu, kilka metrów od plaży, gdzie znajdziesz baseny z wodą morską i taras do kąpieli słonecznych. Właśnie w takiej scenerii wykonywane są masaże. W strefie zwanej "Experience Thalasso" możesz poddać się zabiegom z wykorzystaniem wody morskiej w różnych temperaturach, na przemian zimnej i ciepłej (w celu poprawy funkcjonowania mięśni). Słynne są zabiegi z wykorzystaniem zielonej herbaty, alg morskich i aloesu np. detox with green tea. Możesz też wypróbować masaże: indiańskim, reiki, dla dwojga, zażyć oceanicznej kąpieli i przeżyć czekoladowo-migdałowy rytuał, który rewitalizuje skórę całego ciała.

Paulina Nowak
Ilość wyświetleń: 2936

Google+ Obserwuj w Google+