Cellugadżet
26 kwiecień 2013
Skorzystałaś już ze wszystkich proponowanych prze salony kosmetyczne zabiegów, które mają na celu poprawę kondycji skóry i redukcję cellulitu, peelingi i kremy dostępne w drogeriach też są ci już doskonale znane? Jeśli mimo to wciąż zauważasz obecności pomarańczowej skórki na swoim ciele, spróbuj użyć specjalnych antycellulitowych gadżetów.
"Zmyj" cellulit
Podczas kąpieli możesz łatwo wykonać masaż części ciała, na których widoczna jest nieestetyczna pomarańczowa skórka, a pomogą ci w tym liczne antycellulitowe gąbki i rękawice ( np. rękawica firmy Zenner, wykonana z tkaniny chenille, cena ok. 10zł).

Wymasowanie
Masaż ciała nie tylko relaksuje, ale również pobudza krążenie limfy i poprawia kondycje skóry. Domowy masaż może być tak samo efektowny jak ten profesjonalny, na rynku kosmetycznym dostępne są liczne masażery: plastikowe rolki z wypustkami, gumowe bańki chińskie, drewniane szczotki, ale również sprzęty pozwalające na bardziej inwazyjny zabieg np. masaż próżniowy - Celluless to osobiste urządzenie przenośne, które wykorzystuje zalety masażu próżniowego do skutecznej redukcji cellulitu i zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zapewnia drenaż limfatyczny czyli zabieg o działaniu mocno oczyszczającym i poprawiającym cyrkulację krwi (cena ok.100zł). Innym wartym uwagi masażerem jest urządzenie pozwalające na wykonanie masażu z podczerwienią oraz magnetoterapią. Dzięki mocnemu uderzeniowemu masażowi i podczerwieni perfekcyjnie zwalcza cellulit, zbędną tkankę tłuszczową i poprawia ukrwienie skóry (cena ok. 200zł).
photo/islshop.co.uk

W ruchu
Idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących aktywność fizyczną jest hula-hop z wypustkami masującymi. Ruszamy się i masujemy jednocześnie, a cellulit znika sam (cena, od ok. 30zł).

Jeśli zależy ci na tym aby szybko zobaczyć efekty walki z cellulitem najlepiej zastosuj kilka metod, na przykład połącz peeling z rękawicą masującą lub żel ujędrniający z masażerem, do tego trochę wysiłku fizycznego i na pewno wyjdziesz z tej walki zwycięsko.

Laura Kunczik
Ilość wyświetleń: 3445

Google+ Obserwuj w Google+