Stomatologia estetyczna
19 kwiecień 2013
Udajesz się do stomatologa i … opuszczasz gabinet z pełniejszymi ustami, gładszą, jędrniejszą skórą oraz spłyconymi zmarszczkami. Zastanawiasz się jak to możliwe?
DFL (Dental Face Lifting) to najnowszy trend w stomatologii światowej. Alternatywa dla zabiegów chirurgii plastycznej. Kompleksowa opieka lekarza stomatologii estetycznej, implantologa, ortodonty, lekarza medycyny estetycznej przyniesie ci zaskakujące efekty, których, udając się na pierwszą wizytę, możesz się całkowicie nie spodziewać. Zaskoczy cię nie tylko profesjonalne podejście do pacjenta, lecz również współpraca lekarzy różnych specjalizacji, którzy zadbają o całościową zmianę twojego wizerunku.

W czym tkwi fenomen?
Stosowanie techniki DFL bazuje na interdyscyplinarnym leczeniu stomatologicznym, całkowicie bezpiecznym i nienarażającym na groźne powikłania. Metoda ta gwarantuje trwalszy rezultat od klasycznego liftingu, nieinwazyjny sposób jej wykonania pozwoli dokonać zmian w twoim wyglądzie bez ingerencji w głębiej położone tkanki. Zabieg DFL można przeprowadzić w każdym wieku, tryb leczenia jest dostosowany do indywidualnych uwarunkowań oraz stanu skóry, uzębienia pacjenta.

Czego możesz się spodziewać?
Kompleksowe działanie Dental Face Lift bazuje na wielu technikach, oto i one:
- ortodoncja (bez usuwania zębów)
- implantoprotetyka
- implanty
- posiłkowanie się metodami z zakresu stomatologii estetycznej
- licówki, korony, onleye (naturalne odtworzenie uzębienia dzięki systemom pełnoceramicznym)
- wybielanie
- użycie botoksu lub innych wypełniaczy z kwasem hialuronowym
- zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

photo/drsherriworthteethhealthbeauty.wordpress.com

Dla kogo?
Zabieg nie jest skierowany tylko dla osób w podeszłym wieku, lecz dla wszystkich tych, którzy marzą o zmodyfikowaniu profilu twarzy, wyglądu swoich zębów, a także ust. Zmiany w zakresie tzw. midface czyli środkowego i dolnego piętra twarzy, przynoszą spektakularne rezultaty. Następuje bowiem zmiana w napięciu skóry, podniesienie oraz uelastycznienie jej, dzięki czemu zyskuje ona całkiem inny wyraz, nabiera świeżości i młodzieńczego wyglądu.

Cena: uzależniona od zastosowania określonych technik leczenia.

Jeżeli idziesz z biegiem czasu, interesują cię najnowsze osiągnięcia medycyny i jesteś gotowa na totalną zmianę swojego wizerunku, to zabieg stworzony specjalnie dla ciebie.

Jarosława Wylotek
Ilość wyświetleń: 7157

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+