Odnowa biologiczna
26 wrzesień 2014
Dermomasaż to kolejny bezinwazyjny i naturalny sposób na poprawienie naszej formy i sylwetki. Jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem przy jednoczesnym zassaniu i zrolowaniu fałdów skóry ruchomymi rolkami.
Taki podciśnieniowy masaż powoduje rozpad oponek tłuszczowych i aktywuje regeneracje naczyń włosowatych oraz limfatycznych w organizmie.

Jak działa
Dermomasaż wspomaga naturalne procesy w organizmie. Usprawnia krążenie, eliminując jednocześnie toksyny. Zmniejsza retencję wody, ułatwiając rozkład tłuszczu nawet w głębokich warstwach. Odbudowuje poprawną strukturę naszej skóry. Zwalcza cellulit w nawet zaawansowanym stadium, rozstępy i ujędrnia ciało. Odgrywa ważna role jako zabieg anti-age, ponieważ przywraca zmniejszające się z wiekiem, napięcie i elastyczność skóry. Aktywując krążenie redukuje zmarszczki, poprawia kontury, przyspiesza regeneracje naskórka poprzez odbudowę warstwy kolagenowej i elastyny. Dermomasaż działa wielokierunkowo przez co działa na całą sylwetkę, przywracając jej ładny i estetyczny wygląd. Ponadto zabieg działa relaksująco i odprężająco, uwalniając endorfiny, czujemy się więc szczęśliwsi i wypoczęci.

Jak stosować
W zależności od oczekiwań klientki oraz stanu jej skóry doradza się kuracje składającą się od 5 do 20 zabiegów po 2 lub 3 razy w tygodniu. Cena za zabieg wacha się od 200-300zł w zależności od miejsca aplikacji. Efekty są odczuwalne już po pierwszym zastosowaniu dermomasażu: mamy przyjemne uczucie lekkości w miejscu zastosowania terapii, a skóra staję się gładka i napięta. W celu utrwalenia efektów zaleca się powtarzanie zabiegu raz w miesiącu. Przed kuracją jesteśmy poinformowani, iż w czasie terapii, wskazana jest odpowiednio zbilansowana dieta oraz picie przynajmniej 2 litrów wody dziennie. Pozwala to aktywować drenaż limfatyczny i usuwać toksyny z organizmu. Dodatkowo każda aktywność fizyczna działa tutaj stymulująco.

photo/hr-studio.pl


Walczysz ze zrazikami tłuszczowymi, drażni cię cellulit i tęsknisz za gładką skóra oraz smukłą sylwetką? Skorzystaj z chwili przyjemności i wybierz się na dermomasaż. Nie tylko przyjemnie cię zaskoczy ale również wprawi w dobry nastrój.

Sabina Słowińska
Ilość wyświetleń: 2765

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+