SPA w Polsce
24 lipiec 2014
W malowniczej scenerii góry Biały Kamień w województwie dolnośląskim, zaledwie kilkaset metrów od centrum uzdrowiska Świeradów-Zdrój powstał nowoczesny obiekt odnowy biologicznej SPA Biały Kamień.
To propozycja, która zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Niepowtarzalny widok na Góry Izerskie i lasy z egzotycznym dodatkiem oryginalnych, meksykańskich palm Washingtonia Robusta. Dodatkową perełką w krajobrazie izerskim jest akwarium morskie o pojemności 5500 litrów z rzadkim okazem: rybą Acanthurus Achilles oraz jedynym w Europie kompleksem leśnych szlaków rowerowych Singletrek.

Ekskluzywny hotel
Ośrodek oferuje 26 pokoi rodzinnych w części czterogwiazdkowej oraz 35 dwuosobowych w obiekcie trzygwiazdkowym. Każdy z nich ma również do dyspozycji luksusowe apartamenty. Wszystkie pomieszczenia w pełni wyposażone z darmowym Internetem, telewizja satelitarną, TV LCD32, telefonem oraz zimowa porą: ekologicznymi materacami z owczej wełny.

Hotelowa kuchnia
Oparta na wyselekcjonowanych, naturalnych produktach z ekologicznych hodowli i upraw regionu. Chrupki chleb wypiekany na miejscu, wędzone swojskie wędliny oraz dżemy jagodowe z miejscowych owoców potwierdzają idee powrotu do natury. Smakosze trunków znajdą tutaj najlepsze alkohole ze wszystkich zakątków świata, serwowane przez międzynarodowej sławy barmanów z egzotycznymi dodatkami i świeżymi owocami (w tym słynne Izerskie Mojito).

SPA&Wellness
Wszyscy goście mają do dyspozycji ponad 1000m2 strefy SPA zapewniające nowoczesne zabiegi dla odnowy ducha i ciała oraz odzyskania zdrowia i naturalnych sił witalnych. Oprócz suchej sauny z aromaterapią lub diamentowym skarbem, basenem z przeciwprądem oraz kaskada wodna Cobra, centrum oferuje również jacuzzi solankowe, tepidarium solankowe z mini-tężnia solną, igloo lodowe z kruszonym lodem, a nawet nocne oświetlenie RGB. Nie zapomniano także o najmłodszych: są tutaj brodziki dla dzieci z mini-zjeżdżalniami oraz barierki dla aqua-aerobiku. Wszystkie zabiegi zostały zaplanowane zgodnie z ideą: „powrotu do natury”, a te rehabilitacyjno-lecznicze są poprzedzane konsultacją z lekarzem. Goście maja więc do wyboru szeroka gamę zabiegów fizykalnych: począwszy od elektroterapii, laseroterapii, ultradźwięków, magnetoterapii, poprzez okłady borowinowe, kąpiele perełkowe, hydromasaże, krioterapię miejscową oraz wszelkiego rodzaju masaże i drenaż limfatyczny. Wielkim bogactwem regionu, wykorzystywanym w zabiegach jest woda z dodatkiem radonu. Obniża ciśnienie regulując pracę serca i napięcie mięśniowe oraz pobudza układ hormonalny.

photo/bialykamien.com

Pakiety pobytowe
Kompleks hotelowy przygotował dla swoich gości liczne pakiety: w zimowej aurze możemy skorzystać jeszcze z Zima w górach - sport i relaks lub Weekendowe białe szaleństwo. Na najbliższy czas mamy: Wielkanoc 2014 oraz Majówka2014. W zależności od oczekiwań gości jest: pakiet kuracyjny, dla aktywnych jak i dla zmęczonych. Biały Kamień oferuje wypoczynek w gronie rodzinnym, dla zakochanych Amore SPA, dla przyjaciółek jak i dla facetów. Jest również możliwość wykupienia pakietu jako prezent dla bliskich.

Centrum kompleksowo-hotelowe w Białym Kamieniu posiada również 3 sale konferencyjne z pełnym multimedialnym wyposażeniem na 160osób oraz urocze miejsce przeznaczone na wesela oraz imprezy integracyjne - Chatę Wuja Toma.

Biały Kamień umiejscowiony w malowniczym krajobrazie polskich gór zapewnia spokój, wygodę oraz możliwość skorzystania z ekskluzywnych zabiegów, dopasowanych indywidualnie do potrzeb klienta. Łączy nowoczesność z powrotem do natury- trzeba skorzystać!

Sabina Słowińska
Ilość wyświetleń: 3974

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+