SPA & Beauty News
28 wrzesień 2012
20-letnia brytyjska modelka wygląda jak niegrzeczna lolitka. Długie blond włosy i charakterystyczne brwi kontrastują z delikatnymi rysami Cary. Jej twarz jednocześnie fascynuje i niepokoi. Wielu może kojarzyć ją głównie z kampanią domu mody Burberry, jednak ta piękność jest obecnie jedną z najbardziej zapracowanych modelek w branży.
Ta wschodząca gwiazda modellingu urodziła się 12 sierpnia 1992 roku w Londynie. W wieku 17 lat dołączyła do agencji Storm Models, w już we wrześniu 2010 roku zadebiutowała na wybiegu. Dom mody Burberry upodobał ją sobie na tyle, że została twarzą marki zarówno w sezonie letnim, jak i jesienno-zimowym. We wrześniu 2011 roku otwierała i zamykała także pokaz marki w Londynie. Po tym wielkim sukcesie, kariera Cary zaczęła nabierać jeszcze większego tempa.
 

Cara Delevingne
fot. Mario Testino dla Burberry Beauty Fall 2012

Blond piękność następnie brała udział w sesjach zdjęciowych dla najlepszych magazynów, w tym samej „Biblii mody”- czyli Vogue. Podczas tegorocznego New York Fashion Week, Cara pozostawała jedną z najpopularniejszych twarzy na pokazach. To samo miało miejsce w Londynie, gdzie wzięła udział w aż dziesięciu pokazach, w tym oczywiście prezentowała kreacje Burberry. Modelka znajduje się obecnie na 25 miejscu na liście models.com, co oznacza wielki prestiż w świecie mody, a brytyjski Vogue określił ją jako „star face”.

Sama Cara określana jest przez znajomych z branży jako „wulkan energii” i „niezwykle pozytywna osobowość”. Sam styl modelki jest również wart uwagi. Wielokrotnie można zobaczyć jej stylizacje na blogach street stylowych, gdzie widać duże zamiłowanie do mody. Cara wyjątkowo dobrze czuje się w stylu rockowym, który chętnie łączy z elementami boho. Brytyjka obecnie kończy zdjęcia do ekranizacji powieści „Anna Karenina”. Tym samym udowadnia, że nie ma zamiaru ograniczać się tylko do modellingu i ma na siebie pomysł.

Paulina Lipska
Ilość wyświetleń: 5349

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+