SPA & Beauty News
25 październik 2012
27 października w Warszawie, w hali Arena Ursynów, odbędzie się 16 Festiwal Fitness, motywem przewodnim imprezy będzie Halloween Party. Czeka nas mnóstwo strrrasznie sportowych atrakcji.
Podczas 16 edycji Festiwalu Fitness zaplanowano wiele atrakcji dla wielbicieli tańca, ruchu i halloween.

Na pierwszy ogień, o godzinie 16, idzie Zumba. Zajęcia poprowadzi Michał Kurpet - instruktor fitness, specjalista od Zumby, członek grupy tanecznej Te Amo.

O 17.00, po gorących latynoskich rytmach, przyjdzie czas na afrykańską Bokwę. Natalia Warzecha – instruktorka Bokwy, która rozpropagowała ten taneczny trening na brytyjskiej wyspie Jersey, zaprezentuje nam swój autorski trening.

O 18.00 powrócimy do latynoskich rytmów. Nasser Naji, założyciel klubu SkyFit, zaprosi wszystkie panie do tańca Latino Ladies Salsa.

O 19.00 znowu zmienimy rytmy, w Arenie Ursynów zagości Funk. Energetyczne, funkowe ruchy zaprezentuje Katarzyna Zaklikowska, właścicielka toruńskiego klubu fitness Gra – Fitness City.

Na sam koniec, o godzinie 20.00, przeniesiemy się na Karaiby, gdzie króluje Raga/Dancehall. Zajęcia poprowadzi Magdalena Prieditis, instruktorka fitness, laureatka konkursu Polish Top Fitness Presenter 2011.

Oprócz zajęć i pokazów, organizatorzy festiwalu zadbali też o inne atrakcje. Odbędzie się konkurs na najlepszy strój halloweenowy! Laureaci konkursu mogą wygrać między innymi vouchery na kursy w akademii IFAA, karnety do klubu fitness oraz gadżety i odzież sportową. Warto się przebrać i trochę postraszyć innych uczestników festiwalu.

Jeżeli chcecie przyjść na 16 Festiwal Fitness, wyślijcie maila zgłoszeniowego na adres festiwal.fitness@ucsir.pl (do 26 października do godziny 12.00) lub zarejestrujcie się w kasie Areny Ursynów w dniu Festiwalu.


16 Fitness Festiwal
27 października 2012
Arena Ursynów
ul. Pileckiego 122
Warszawa
Ilość wyświetleń: 3912

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+