Nowości & trendy
10 lipiec 2013
Ciepło, cieplej… A ty masz dylemat co założyć, jakie dodatki dobrać, żeby nie przedobrzyć i wyglądać modnie? Oto kilka podpowiedzi, co jest trendy w tym sezonie:
Okulary przeciwsłoneczne
Okulary przeciwsłoneczne to nieodłączny element każdego outfitu. To twój must have w słoneczne dni. W tym sezonie najmodniejsze są w stylu futurystycznym i retro! Najlepiej czarne albo w panterkę.

Biżuteria
Czym ozdobić ręce, uszy, szyję? Odpowiedź brzmi: dużymi kolczykami, ciężką i bogato zdobioną biżuterią. A to wszystko musi być w kolorze złota!

photo/thetimes.co.uk

Zegarki
Przede wszystkim kolorowe, sportowe. Jeśli stawiasz na elegancję to twoim motywem przewodnim w wyborze zegarka musi być kolor złoty.

photo/theuttergutter.com

Ozdoby do włosów
Kokardki, kwiaty, groszki, paski – to one będą królować na twojej głowie w ciepłe dni. Kobiecość podkreślisz motywem kwiatowym, zaś dziewczęcość dużą kokardą.

Nakrycia głowy
Słomkowe kapelusze, czapki z daszkiem – to niekwestionowany hit tego lata! My stawiamy na duże kapelusze, które są nieśmiertelne i bardzo kobiece.

photo/aliexpress.com

Torby, torebki
Duża z długim paskiem albo kopertówka o ciekawym kształcie, kolorze i wzorze. To modowy hit lata 2013. A Ty, którą wybierasz?

photo/cocosteaparty.com

Paski
Cienkie w przeróżnych kolorach, częstym motywem jest jakiś wzór – panterka, wąż. Jeśli chodzi o kolory to rządzą pastele i neony. Stawiasz na wzór czy kolor?

Chusty
Tego sezonu królują czaszki i motywy kwiatowe. Wybierz któryś z nich i koniecznie zakup!

photo/posh24.com


Michalina Gruszczyńska
Ilość wyświetleń: 2777

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+