Jak się pozbyć piegów?
21 marzec 2013
Liczne przebarwienia i plamki na twojej twarzy spędzają ci sen z powiek? Sięgnij po skuteczną broń!
Wyroluj wroga
W starciu z piegami możesz posłużyć się innowacyjnym instrumentem - Mesoline Roller stanowiącym wałek, którego głowica jest naszpikowana ilością ponad 500 cieniutkich igieł. Metoda mezoterapii polega na nakłuwaniu twojej twarzy oraz jednoczesnym aplikowaniu, w utworzone mikrokanaliki, mieszanki substancji aktywnych zamkniętych w preparacie Dermaheal SB. Bezpośrednie wprowadzanie medykamentu do naskórka, gwarantuje doskonałe przenikanie składników biologicznie czynnych w głąb skóry, a w konsekwencji zapewnia maksymalną efektywność terapii.

Warto rolować?
Zawarte w leku elementy służą redukcji przebarwień skórnych i zapobiegnięciu syntezie melaniny, tym samym przeciwdziałając dalszej pigmentacji. Co więcej, specyfik wykazuje działanie rozjaśniające oraz rozświetlające, dzięki czemu twoja skóra odzyska jednolity koloryt oraz promienny, zdrowy wygląd. Podczas kuracji możesz odczuć lekki dyskomfort. Wszelkie zaczerwienienia i obrzęki ustępują w kilka do kilkunastu godzin po przeprowadzeniu zabiegu.

Walcz laserem
Kolejnym sposobem walki z oddziałem plam jest zastosowanie lasera masowego rażenia. Zasada działania na zmiany barwnikowe opiera się na dostarczeniu wysyłanych przez urządzenie intensywnych impulsów do pewnych struktur w skórze - zwanych chromoforami, które mają zdolność do absorpcji energii światła o określonej długości fali. Dzięki temu wydziela się ciepło w ilości wystarczającej do destrukcji tych struktur przy równoczesnym oszczędzaniu tkanek otaczających. Jednym z chromoforów jest melanina. Drobiny barwnika poddane wpływowi lasera, podgrzewają się i w konsekwencji ulegają zniszczeniu, pozostawiając twoją skórę wolną od piegów.

photo/wallls.com

Z laserem ci do twarzy?
To działanie jest wybiórcze, ponieważ tkanki ościenne pozbawione melaniny nie uszkadzają się. Do zabiegu specjaliści dobierają optymalne urządzenie w zależności od charakteru przebarwień, a także głębokości, na jakiej się one zasadzają. W trakcie terapii możesz odczuć pieczenie. Po kuracji nastąpi ściemnienie plamek, pojawienie strupków. Objawy te ustąpią w przeciągu najbliższych dni wraz z samoistnym złuszczeniem wierzchniej warstwy naskórka równoczesnym ze zniwelowaniem przebarwień.

Wobec wspomnianych narzędzi zbrodni, piegi są bezbronne. W rezultacie już na samym początku pojedynku poddadzą się bez najmniejszej woli oporu.

Paula Praszkiewicz
Ilość wyświetleń: 3724

Google+ Obserwuj w Google+