Nowości & trendy
18 styczeń 2013
Rozpoczął się karnawał, czas wyjątkowej zabawy. Jeśli wybierasz się na karnawałowy bal, a wybór kreacji masz już za sobą -zastanów się teraz nad fryzurą. Zaproponujemy ci kilka pomysłów, które będziesz mogła wykonać bez profesjonalnej pomocy fryzjera.
Elegancko
Niski koczek to fryzura idealna na elegancki bal. Tradycyjne upięcie jest skromne i wygląda doskonale w towarzystwie spektakularnych kolczyków. Możesz także dodać do niej ozdobne spinki.

Rockowo
Wybierasz się na karnawałową imprezę w skórzanej sukience, lub twoją kreację zdominowały ćwiekowe dodatki? Wybierz fryzuję, która będzie pasowała do twojego look'u. Wyprostowane włosy natapirowane na górze i zaczesane do tyłu to świetna rockowa fryzura. Możesz także uczesać włosy w wysoki kucyk i związać go gumką, która będzie pasować do reszty twoich dodatków.

Romantycznie
Dla romantyczki proponujemy naturalnie wyglądające fale, przednie kosmyki możesz upiąć z tyłu elegancką spinką. Możesz także wybrać niski kucyk, aby dodać mu romantycznego charakteru zwiąż go kokardą pasującą do sukienki. Modne warkocze też doskonale dopełnią twoje romantyczne wcielenie.

Dla odważnych
Gdy wybierasz się na karnawałową imprezę, której mottem przewodnim jest szaleństwo i dowolność ubioru musisz zadbać o to, żeby i twoje włosy zrobiły wrażenie na gościach. Wysoki spektakularny kok możesz zrobić z użyciem wypełniaczy i dodać do tego dużą kokardę. Mocno natapirowane włosy również są propozycją dla kobiet, które tej nocy chcą wyglądasz szałowo. Możesz też postawić na kolor - pofarbuj końcówki lub pasemka na odcień, na który nie odważyłabyś się innego dnia.

photo/fakt.pl

Krótkie włosy
To, że nie możesz swoich włosów związać w kok lub warkocz nie oznacza, że musisz podczas karnawału wyglądać zwyczajnie. Z pomocą dodatków np. zdobionych błyszczącymi kamieniami opasek będziesz wyglądać olśniewająco.

Pamiętaj, żeby dobrać stylizację do swojego charakteru i rodzaju imprezy, na którą się wybierasz. Jeśli wszystko będzie pasowało, a ty będziesz czuła się swobodnie, będziesz bawiła się doskonale do białego rana. Udanej zabawy!

Laura Kunczik
Ilość wyświetleń: 4681

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+