SPA w Polsce
28 maj 2013
SPA to miejsce relaksu, regeneracji sił, poprawy zdrowia i wyglądu. Ostatnimi ośrodki SPA stały się również miejscem do spotkań biznesowych oraz konferencji. Skąd zainteresowanie hotelami SPA i co oferują w ramach takich spotkań?
Oferty łączone
Ośrodki SPA udostępniają klimatyzowane sale, które są bardzo dobrze wyposażone (nowoczesny sprzęt audio-wizualny, itp.) i oczywiście dysponują doskonałym zapleczem hotelowo-gastronomicznym. Apartamenty, funkcjonalne i bogato wyposażone pokoje to kolejny atut. W niektórych hotelach SPA są specjalne pokoje stworzone z myślą o gościach, będących w podróży biznesowej. Obecny jest w nich najnowocześniejszy sprzęt wyposażony w system dokujący do iPhone i iPad, zaś rano dostarczana jest tam świeża prasa. Takie rarytasy pojawiają się coraz częściej w ofertach SPA kompleksów. Poza „tradycyjnym pakietem” ośrodki SPA zapewniają również relaks, aktywny wypoczynek i pakiety beauty. W tym celu udostępniają sale fitness, jacuzzi, sauny, baseny, gabinety odnowy biologicznej, korty tenisowe oraz wiele innych.

SPA - miejsca biznesowe 
Jednym z takich ośrodków SPA jest Hotel Andersia. Ma on wiele pakietów, które umilą gościom biznesowym pobyt, np. Business SPA (cena: od 250zł). Jest przeznaczony właśnie dla osób, które biorą udział w konferencjach, bądź spotkaniach biznesowych na terenie hotelu. Siłownia, liczne masaże, peelingi to tylko niektóre atrakcje tego pakietu.

photo/stagecraft.co.uk


Innym przykładem ośrodka jest Medical SPA „Solanki” w Inowrocławiu. Posiada dwie sale konferencyjne (Sala Bursztynowa – 25 miejsc, Sala Kryształowa – 100 miejsc), na życzenie organizowane są przerwy kawowe. Obiekt SPA jest położony na terenie urokliwego Parku Solankowego w pobliżu Tężni Solankowej.


Zobacz też : Konferencje w SPA
Ilość wyświetleń: 3114

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+