Laser erbacyjny w medycynie estetycznej
7 luty 2013
Laser erbowy jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń używanych w medycynie estetycznej. Pobudza on do pracy głębokie warstwy skóry właściwej oraz regeneruje skórę.
Jak działa laser erbowy (frakcyjny)?
Laser erbacyjny emituje wiązkę światła o długości 1550 nm. Wiązka ta jest pochłaniana przez melaninę, czego konsekwencją jest podgrzewanie i zniszczenie komórek zawierających ten barwnik. Wytworzony strumień impulsów ma mikroskopijną średnicę i jest równomiernie rozrzucony po skórze, dzięki czemu jest ona silnie pobudzona i głęboko zregenerowana. Światło wnika na głębokość 2 mm. Co ważne, laser ma regulowaną moc, którą można dostosować do konkretnych potrzeb i wymagań skóry klientki.

Dla kogo?
Jeśli masz problem ze swoją skórą czy też chcesz poprawić owal twarzy, odmłodzić skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, pozbyć się blizn potrądzikowych, zlikwidować rozstępy, usunąć przebarwienia i drobne zmarszczki wokół oczu, zniwelować wiotkość ramion czy brzucha, a także odnowić skórę i poprawić jej gęstość i jędrność.

photo/groupon.com

Przeciwwskazania
Zdarzają się sytuacje, kiedy osoba nie możesz poddać się działaniu lasera erbowego. Wśród przeciwwskazań należy wymienić: ciążę i cały okres karmienia, nowotwory skóry, przyjmowanie sterydów, infekcje bakteryjne i wirusowe skóry, łuszczycę, atopowe zapalenie skóry, świeżą opaleniznę.

Wymagana liczba zabiegów
Jeśli chcesz uzyskać odpowiedni efekt, to musisz wykonać od 3 do 6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych. Energia lasera będzie dostosowana do twojej skóry i jej potrzeb.
Nowoczesna technika zapewni ci komfort i bezpieczeństwo zabiegu, a ty będziesz cieszyć się jego oczekiwanymi efektami.

Sabina Sosnowska
Ilość wyświetleń: 3283

Google+ Obserwuj w Google+