Lifting kawiorowy
24 styczeń 2013
Gabinety kosmetyczne mają wiele ciekawych zabiegów w swojej ofercie. Jednym z nich jest luksusowy, ujędrniający lifting kawiorowy.
Charakterystyka zabiegu
Lifting kawiorowy jest przeznaczony szczególnie dla tych osób, które chcą ujędrnić swoje ciało oraz zapobiec szybkiemu starzeniu się skóry. Jest to bardzo luksusowy zabieg, gdyż jego podstawowym składnikiem jest kawior. Polega on na zastosowaniu specjalnych masek, bądź ampułek, w których znajduje się skondensowany olejek kawiorowy. Bardzo często klienci salonów kosmetycznych poddają się nie tylko tego rodzaju liftingowi, ale jednocześnie masażowi ujędrniającemu, podczas którego kosmetyczka nakłada odpowiednie kosmetyki i wykonuje ruchy rozciągające skórę, głaszczące ją oraz uciskające. Dzięki czemu skóra staje się elastyczna, a mikrorzeźba naskórka – znacznie poprawiona.

Zalety kawioru
Wielu osobom kawior kojarzy się tylko i wyłącznie z drogim produktem żywnościowym. Warto jednak wiedzieć, że sprawdza się on również w kosmetyce. Ten morski produkt ma silne działanie wzmacniające, pobudza produkcję kolagenu, a także napina skórę, dzięki czemu możesz znacznie poprawić swój owal twarzy.
Produkt ten zawiera w sobie wiele ważnych witamin i minerałów, które pozytywnie wpływają na skórę. Dzięki dużej ilości aminokwasów i nienasyconych kwasów tłuszczowych kawior regeneruje uszkodzony naskórek i przyspiesza odnowę komórek organizmu. Te składniki umożliwiają także wnikanie do skóry białka, enzymów czy witamin A, D i E czyli niezbędnych substancji odżywczych.
Kawior zawiera także składniki, które pobudzają komórki do większego wysiłku, dostarczają potrzebnych komponentów do ich wzrostu, chronią skórę przed niebezpiecznymi wolnymi rodnikami oraz zapobiegają wyparowywaniu wody ze skóry. Są to: cynk, magnez i fosfor.

Zalety zabiegu 
Osoby, które systematycznie poddają się temu zabiegowi, zauważają wiele pozytywnych zmian w skórze, takich jak:
• nawilżenie,
• odnowa,
• wygładzenie,
• oczyszczenie,
• ujędrnienie,
• poprawa owalu twarzy,
• ogólne odmłodzenie skóry

Lifting kawiorowy jest świetną propozycją dla osób pragnących odmłodzić szyję. Wygładza on i naciąga również delikatną skórę w tym miejscu. Dodatkowo dotlenia komórki skóry, poprawia jej koloryt i dodaje blasku, a także chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.
Maska kolagenowa polecana jest też osobom palącym oraz osobom pracującym w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Lifting kawiorowy nie jest drogim zabiegiem, jego cena waha się od 100 do 200 zł. Już po pierwszej wizycie zauważysz efekt. Pamiętaj jednak, że systematyczna kuracja przyniesie jeszcze bardziej widoczny rezultat.
Ekstrakt z kawioru nazywany jest eliksirem młodości. I z pewnością to określenie w pełni oddaje jego jakość.

Sabina Sosnowska
Ilość wyświetleń: 2911

Google+ Obserwuj w Google+