SPA & Beauty News
29 październik 2012
Wczoraj zakończyła się kolejna edycja FashionPhilosophy Week Poland w Łodzi. Polski tydzień mody wzbudzał kontrowersje zanim zdążył się jeszcze zacząć. Czy udało się utrzymać napięcie przez cały czas trwania pokazów? Kto zabłysnął, a kto zawiódł?
O Łódzkim Fashion Week było głośno jeszcze przed jego rozpoczęciem. Wszystko za sprawą projektanta kryjącego się pod pseudonimem Maldoror, który zapraszał do udziału w swoim pokazie Mamę Madzi z Sosnowca. Okazało się, że był to tylko tani chwyt promocyjny.

Kolekcja Maldorora okazała się bardzo ciekawa i odważna, projektant połączył w swojej kolekcji błyszczącą skórę i przezroczyste materiały.
 
Maldoror
fot. fashionweek.pl

Marka Nenukko zaprezentowała stylowe dresy, idealne zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Hasło "sportowa elegancja" nabrała zupełnie nowego znaczenia.
 

Nenukko
fot. fashionweek.pl

Aga Pou, jedna z młodych projektantek, zaprezentowała barwną kolekcję GLOW, której motywem przewodnim były fluorescencyjne nadruki. To propozycja dla prawdziwych fanów mody, którzy nie boją się wyróżniać się z szarego tłumu.
 

Aga Pou
fot. fashionweek.pl

Podczas FashionPhilosophy Week Poland, jak zwykle, największym zaskoczeniem były kolekcje młodych projektantów, którzy nie boją się eksperymentować z formami i materiałami.

Młodym twórcom mody, życzymy powodzenia i dalszych sukcesów!
Ilość wyświetleń: 3694

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+