M jak Meso sense
2 kwiecień 2013
Przedstawiamy bezbolesną alternatywę dla mezoterapii. Bez igieł i bólu, jej efekty mogę cię całkowicie zaskoczyć.
Na czym polega?
Pod nazwą Meso Sense kryją się nie tylko zabiegi, to również nazwa urządzenia do elektroporacji, które oddziaływuje na błonę komórkową odpowiednim polem elektromagnetycznym przy użyciu modulowanych fal częstotliwości radiowej. (I.M.R.F.). Preparaty aplikowane w głąb skóry, dostają się do jej wnętrza, przechodząc przez warstwę rogową naskórka. Proces ten przekazuje impulsy elektroniczne posługując się mechanizmem wysokiej częstotliwości i niskiej intensywności. Dzięki temu następuje zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych, ułatwiając proste i szybkie dostarczanie substancji aktywnych bezpośrednio do komórek, pomniejszając czas trwania zabiegu.

Jak działa?
Meso Sense przyczynia się do wytworzenia stanu stresu biologicznego, modyfikuje potencjał błon komórkowych, a także powoduje elektroporację dwóch warstw lipidowych, wytwarzając powstawanie porów w kanałach białkowych. Zjawisko I.R.M.F. oddziałuje impulsowo oraz bazuje na naturalnej regeneracji. Zabieg nie ma działań ubocznych. Jest skuteczny w leczeniu otyłości, cellulitu, zwiotczeń, rozstępach oraz w odmładzaniu skóry. Skóra uniemożliwia przenikanie różnych substancji do organizmu, ażeby dostały się one do jej wnętrza, muszą pokonać warstwę rogową naskórka.

photo/wallsave.com

Przeciwwskazania
  • ciąża
  • posiadanie rozrusznika serca
  • nasilone zmiany trądzikowe
  • epilepsja

Alternatywa dla mezoterapii jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają niski próg bólu lub które w szybkim czasie zamierzają wrócić do formy.
Ceny zabiegów: twarz - około 250zł, szyja - 60zł, dłonie - 150zł

Jarosława Wylotek
Ilość wyświetleń: 4333

Google+ Obserwuj w Google+