Dermatologia estetyczna
10 maj 2013
Bardziej delikatna, wygładzona, bez zmarszczek – taka będzie twoja cera po mezoterapii tlenowej! Co to za zabieg i po jakim czasie osiągniesz efekt gładkości?
Wygładzający i bezbolesny pistolet
Mezoterapia tlenowa to przede wszystkim bezbolesna i nieinwazyjna metoda, która wykorzystuje do zabiegu urządzenie CRISS Hydroxy. Jego nieodłączną częścią jest pistolet ciśnieniowy. Wraz ze strumieniem tlenu wprowadza on substancje aktywne do głębokich warstw skóry. Do takich substancji należy m.in. kwas hialuronowy (jest on również składnikiem maseczki, która jest nanoszona na twarz przed mezoterapią).

Efekty
Mezoterapia tlenowa daje wiele dobrego twojej skórze. Dochodzi w niej do regeneracji komórek, a twoja cera staje się bardziej delikatna, wygładzona i bez zmarszczek. Zabieg ten przede wszystkim nawilża, wygładza i uelastycznia twarz. Ponadto dotlenia i odżywia komórki oraz tkanki. Twoja cera stanie się bardziej rozświetlona, promienna. Mezoterapia daje ci możliwość redukcji zmarszczek, bruzd i obrzęków oraz rozjaśnienia przebarwień. Poprawi również jędrność twojej skóry i pobudzi jej ukrwienie. Efekty są naprawdę ogromne i bardzo zadowalające, a przede wszystkim zauważalne już po pierwszej kuracji. Aby uzyskać długotrwałe efekty najlepiej stosuj serię 8-10 zabiegów.

photo/fashionillablog.com

Piękniejsza już w godzinę!
Zabieg mezoterapii tlenowej trwa 60 minut. Jest on bardzo przyjemny i co najważniejsze – bezbolesny. Koszt takiej kuracji wynosi około 300 złotych. Można ją powtarzać nawet co drugi dzień!

Jeśli chcesz mieć piękną skórę zarówno na zewnątrz, jak i w środku, mezoterapia tlenowa jest dla ciebie!

Michalina Gruszczyńska

ZOBACZ TAKŻE:

Mezoterapia igłowa vs bezigłowa

Przygotuj skórę na lato
Ilość wyświetleń: 3996

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+