SPA & Beauty News
24 marzec 2013
Magdalena Różczka, Kazimiera Szczuka, Beata Sadowska – to tylko kilka gwiazd, które pojawiły się na premierze najnowocześniejszego lasera na rynku, od niedawna wykorzystywanego w medycynie estetycznej.
Spotkanie „Zapytaj o piękno” odbyło się w Kormoran Wellness Medical SPA w Rowach, gdzie zagościły Magdalena Różczka, Kazimiera Szczuka, Joanna Kos-Krauze oraz kobiety ze świata mediów, jak również blogosfery. Weekendowy pobyt (22-24.03) był pełen atrakcji. Mogłyśmy udać się na darmową konsultację przeprowadzaną przez Silvię Peruzzo – przedstawicielkę włoskiej firmy Biotec Italia, producenta aparatów XLase LLT, CoaxMed, MesoTherm, FusioMed oraz ThermoPeel MRE. Ponadto bogata oferta hotelu przykuwała niezwykłą uwagę gości – ekskluzywne zabiegi, przyjazna atmosfera, jak również wykwalifikowany zespół specjalistów, dbający o najwyższy standard usług i satysfakcję klienta.

Premiera prasowa lasera X-Lase odbyła się 23 marca w sali bankietowej, gdzie kobiety sukcesu, a także zgromadzeni przedstawiciele mediów, wymieniali się doświadczeniami po wykonaniu zabiegów laserem. Silvia Peruzzo poprowadziła prezentację urządzenia. Marcin Łyjak, członek zarządu Biotec Polska, bardzo zręcznie podsumował wyjątkowe cechy X-Lase, mówiąc „X-Lase to przede wszystkim bezpieczeństwo, wszechstronność, skuteczność i zaawansowana technologia”. Nie da się ukryć, że to specjalistyczny aparat, który walczy z wieloma problemami skórnymi; rozszerzonymi naczynkami, nadmiernym owłosieniem, uporczywym trądzikiem, dokuczliwymi przebarwieniami. To także efektywna terapia grzybicy paznokci, jak również doskonała metoda termoliftingu twarzy czy szyi – zabieg, który sama przetestowałam. Wykonany godzinę przed wielką premierą, można z powodzeniem nazwać zabiegiem bankietowym. Skrupulatnie nałożony makijaż pozwolił mi ukryć delikatne zaczerwienienie i już tuż po cieszyć się gładką, promienną cerą.

W trakcie premiery prasowej Joanna Kos-Krauze podkreślała jak ważna jest rola mediów w kreowaniu wizerunku współczesnych kobiet oraz sfery SPA&Wellness: „Kobiety z mediów piszące o innych kobietach muszą pamiętać, że kreują tym samym ich wizerunek”, z nieukrywanym zaskoczeniem stwierdziła również „tu po raz pierwszy maseczkę na twarz nakładał mi mężczyzna, nawet oni się tu o nas troszczą”. Kazimiera Szczuka nadmieniła: „Dla mnie najpiękniejsze są moje przyjaciółki”, podkreślając jak ważną rolę odgrywa piękno ukryte we wnętrzu, które widoczne jest również na zewnątrz. Magdalena Różczka reprezentowała bardzo zbliżone stanowisko, „Bo przecież piękno jest w nas, w środku i na zewnątrz – połączenie tych dwóch elementów daje piękno idealne. To także akceptacja siebie”.

photo/interia.pl


Pojawienie się tak zacnego grona osób znanych, kobiet niezależnych i prężnie działających staje się przełomem w spojrzeniu na współczesną kobietę, która chce być nie tylko piękna i atrakcyjna, lecz także ceni takie wartości jak akceptacja samej siebie czy piękno mentalne, do którego nasz wizerunek zewnętrzny jest tylko dodatkiem. Pogaduszki w SPA mogą być, zatem rozkoszą nie tylko dla ciała, ale i duszy. Na hotelowym korytarzu, w trakcie sobotniego popołudnia można było również spotkać Beatę Sadowską, która z nadzwyczajną energią podążała, aby skorzystać z oferty SPA, witając się z przybyłymi osobami. Premiera lasera X-Lase była niewątpliwie ciekawym doświadczeniem, które polecam każdemu, kto na własnej skórze chce się przekonać jak wygląda zabieg, zasięgnąć rady specjalisty i wymienić się doświadczeniami z innymi.

Jarosława Wylotek
Ilość wyświetleń: 5574

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+