SPA w Polsce
12 kwiecień 2015
Zbliża się weekend majowy. Warto zastanowić się nad formą wypoczynku. Pobyt w SPA z pewnością wpłynie korzystnie na samopoczucie, zredukuje stres i pozwoli na powrót w pełni sił. Morze, góry czy mazury – jaki kierunek obrać?
Morze
Woda ze względu na zawarte minerały oraz składniki chemiczne wpływa zbawiennie na kondycję skóry – odżywia ją, regeneruje, oczyszcza, a także nawilża. Poprawia się również jej jędrność i elastyczność. Pobyt nad morzem korzystnie działa na układ krążenia. Morskie powietrze zawiera duże ilości jodu oraz soli magnezu dzięki czemu dotlenimy organizm.

Polecane hotele SPA:
Dom Zdrojowy Jastarnia Hotel & SPA, Jastarnia
Hotel SPA Faltom, Rumia
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska, Jarosławiec

Góry
Pobyt w górach łączy się obowiązkowo z aktywnym wypoczynkiem. Pieszewędrówki poprawią funkcjonowanie układu krążenia, a dzięki rozszerzonym naczyniom dostarczamy organizmowi więcej tlenu oraz składników odżywczych. Aktywność wpływa na stan naszych mięśni oraz stawów. Ponadto zapierające dech w piersiach widoki oraz rozpościerające się wokół krajobrazy z pewnością wpłyną kojąco na nasz umysł.

Gdzie się zatrzymać:
Hotel Medical SPA Malinowy Dwór, Świeradów-Zdrój
4 Pory Roku & SPA, Krynica-Zdrój
Olivia Medical SPA, Skomielna Czarna

Mazury
Idealna propozycja dla amatorów zarówno aktywnego, jak i spokojniejszego spędzania czasu. Żagle, kajaki, rowery. Jeziora i plaże miejskie. A do tego przepiękne widoki, błoga cisza, spokój i czyste powietrze.

photo/timeout.com


Proponowane obiekty:
Hotel Mikołajki, Mikołajki
Hotel Krasicki, Lidzbark Warmiński
Hotel Willa Port Conference Resort & SPA, Ostróda

Nadia Felix

Ilość wyświetleń: 4136

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+