Home&Design
6 październik 2012
Prawie każdy, w dzieciństwie, kolekcjonował kolorowe naklejki i ozdabiał nimi zeszyty i meble. W dorosłym życiu możemy kontynuować nasze przyklejane hobby, bo wielkoformatowe naklejki są nowym designerskim trendem.
Wielkoformatowe naklejki to nowy, alternatywny sposób na ożywienie nudnej, pustej ściany. Plakaty i obrazki to już przeszłość, teraz najgorętszym trendem są unikalne naklejki, którymi można ozdobić ściany, meble i sprzęty.

Szeroka oferta naklejek sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Portrety znanych postaci, motywy kwiatowe, motywy dziecięce oraz wiele innych wzorów możemy znaleźć w sklepach internetowych, specjalizujących się w naklejkach.

Stare jak nowe
 
fot. agatonstudio.pl

Nie tylko ścianę można ozdobić za pomocą winylowych naklejek, to także tani i ekologiczny sposób na odnowienie starych mebli. Stare stoliki, szafki, a nawet sprzęty AGD mogą się całkowicie zmienić, jeżeli ozdobimy je kolorowymi naklejkami. Przyklejane ozdoby nadają meblom indywidualny charakter i nawet meble najpopularniejszych producentów, stają się niepowtarzalne.

Naklejki mogą nas też uratować przed remontem, czasami wystarczy drobna zmiana, żeby całkowicie zmienić wygląd wnętrza.

MyPhone
 

fot. mackozer.pl

Miejsce oklejonych naklejkami zeszytów zajmują teraz laptopy i smartfony. Wszystkie elektroniczne gadżety są do siebie podobne. Jeżeli chcemy, żeby nasz telefon się wyróżniał spośród innych, możemy ozdobić go specjalnymi naklejkami.

Najwięcej naklejek stworzonych jest dla wielbicieli produktów Apple, charakterystyczne nadgryzione jabłko daje projektantom duże pole do popisu. Dlatego nasze jabłuszko może być robaczywe, nadgryzione przez Królewnę Śnieżkę albo niesione przez jeża.

Naklejki na laptopy i telefony są też dobrym sposobem na oznaczenie swojego sprzętu. Oklejony sprzęt elektroniczny nie jest atrakcyjny dla złodziei nie dość, że posiada „znaki szczególne”, to do tego mocny klej może pozostawić ślady na obudowie. Dlatego ozdabianie telefonów i laptopów, to nie tylko forma wyrażania swojego stylu, ale także sposób na ochronę przed złodziejami.

Michalina Gruszka
Ilość wyświetleń: 7435

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+