Baby SPA
19 czerwiec 2015
Kraina Wielkich Jezior jest jednym z najpopularniejszych kierunków wczasowiczów. Województwo warmińsko – mazurskie posiada bardzo atrakcyjną ofertę turystyczną. Oto ciekawe miejsca, w których można spędzić czas z rodziną.
Jeżeli Kraina Jezior, to i szlak wodny. Oczywistym rozwiązaniem będzie rejs statkiem. Po gruntownym remoncie w tym roku zostaną uruchomione rejsy na trasie Kanału Elbląskiego. Można wybrać rejsy krtókie lub całodniowe. Fani innych wodnych atrakcji mogą pomyśleć o żegludze. Popularną trasą jest szlak Giżycko – Mikołajki.

Kolejną atrakcją dla rodziców z pociechami będzie z pewnością Ełcka Kolej Wąskotorowa oferująca przejazdy zabytkowymi wagonikami. Można także skorzystać z opcji zorganizowania rodzinnego pikniku, zwiedzenia Muzeum Kolejnictwa czy pracowni rzeźby.

Amatorzy pięknych widoków oraz sportu na pewno skorzystają z aktywnej formy odpoczynku na rowerach. Województwo oferuje wiele szlaków rowerowych. Jeden z nich ciągnie się wzdłuż jeziora Niegocin w Giżycku. Trasa jest głównie asfaltowa, ale obejmuje również odcinki leśne. Po drodze do zwiedzenia Twierdza Boyen.

photo/mazury-online.info


Ostatnią propozycją jest Ekomarina położna w Mrągowie, nad jeziorem Czos. Jest to miejsce dla najmłodszych, oferujące place zabaw, urządzenia rekreacyjne oraz różnego rodzaju edukacyjne warsztaty oraz wystawy. Na terenie obiektu znajduje się wypożyczalnia sprzętów wodnych oraz rowerów. Przystań leży 15 minut od Miasteczka Westernowego Mrongoville.

Polecane obiekty SPA na Mazurach:

Hotel Zamek Ryn, Ryn

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA w Miłomłynie

Hotel Mikołajki

Nadia Felix
Ilość wyświetleń: 4922

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+