SPA w Polsce
25 lipiec 2013
Każdy z nas relaksuje się w inny sposób. Dla jednych synonimem odpoczynku jest aktywny weekend w górach, dla innych kilka dni nad morzem. Są też tacy, którzy przy wyborze miejsca, w którym chcą zregenerować siły, nie kierują się lokalizacją, a różnorodnością oferty ośrodka wypoczynkowego. A gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym i zamiast klasycznych wczasów wybrać pakiet Medical SPA?
Oferta ośrodka Medical SPA jest bardzo różnorodna. Wbrew pozorom to nie tylko zabiegi lecznicze i fizjoterapia. To także szeroka baza usług pielęgnacyjnych i zajęć sportowych oraz rekreacyjnych. W obiektach tego typu liczy się zadowolenie klienta, dlatego pakiety dostosowywane są do indywidualnych potrzeb wczasowiczów. Jeśli lubimy aktywny wypoczynek, nasz pobyt uwzględniać będzie ćwiczenia fitness, Yoga i Pilates, a także zajęcia Nordic Walking, nieograniczony dostęp do siłowni i basenu oraz strefy saun, jak również piesze i rowerowe wycieczki po okolicy.


Zachęca do nich zwłaszcza krajobraz Gór Izerskich, w których położony jest Hotel**** Medical SPA Malinowy Dwór

„Lokalizacja obiektu Medical SPA ma ogromne znaczenie, ponieważ oferta zabiegowa to już nie jedyne kryterium wyboru miejsca naszego wypoczynku. Takich hoteli powstaje obecnie coraz więcej, jednak piękna okolica, bliskość natury i gwarancja niestandardowych aktywności są dla wielu z nas decydujące. Pamiętajmy, że wybierając ośrodek, spędzimy w nim kilka dni, dlatego ważne, by posiadał odpowiednią bazę zabiegową, jak i zaplecze infrastrukturalne, umożliwiające różnorodną aktywność sportową” – komentuje Robert Węglarz, Dyrektor Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór, Ekspert Polskiego Instytutu Spa i Wellness.


Szybki relaks dla niej i dla niego


3-dniowe pakiety relaksujące to gwarancja ekspresowej regeneracji organizmu. Konstruowane są w oparciu o nasze potrzeby – dobierane odpowiednio do wieku, rodzaju cery, a także płci. Pakiety dla pań charakteryzuje kompleksowy zabieg na ciało, a także masaż i zabiegi na dłonie i stopy. W pakiecie męskim nacisk położony jest na pielęgnację twarzy, a także ukształtowanie sylwetki, stąd nielimitowany dostęp do siłowni czy basenu.


Ukojenie zmysłów


Jeśli w ośrodku Medical SPA szukamy przede wszystkim wyciszenia, z pewnością zainteresuje nas pakiet relaksujący, połączony z medytacją i dalekowschodnią sztuką masażu. To całkowite odprężenie dla naszych mięśni, ale też umysłu. Dzięki niemu zyskamy poczucie wewnętrznego spokoju.Pakiety dla podróżników


Ciekawostką w ofercie hoteli Medical SPA jest pakiet „W 7 dni dookoła świata”. Klienci, którzy zdecydują się na egzotyczny pobyt w Malinowym Dworze „przemierzą” Afrykę, Azję, Amerykę Południową i poddani zostaną następującym zabiegom: kąpieli w mleku, masażowi kryształem górskim i relaksującemu zabiegowi dźwiękiem mis tybetańskich, a także rytuałowi ciała rodem z Brazylii.


Nowoczesne wczasy odchudzające


Oferta Medical SPA zawiera także zabiegi wyszczuplające. Zalicza się do nich masaże antycellulitowe, drenaże limfatyczne, seanse w saunie, a także indywidualnie skonstruowany plan treningów i specjalnej diety. Wszystko po to, by w ciągu 7 lub 10 dni pobytu zrzucić zbędne kilogramy i zregenerować organizm.


Więcej informacji na temat zabiegów oferowanych w Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór można znaleźć na stronie: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor/   oraz w Baza SPA
Ilość wyświetleń: 4332

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+