Kosmetyka twarzy
5 maj 2013
Problematyczna cera, wypryski, rozszerzone pory, przebarwienia. Domowe peelingi dają krótkotrwały, powierzchowny efekt? Pora na peeling mechaniczny!
Domowe peelingi działają jedynie na sam naskórek, zaś mechaniczne są skuteczniejsze i przede wszystkim głęboko oczyszczające, dzięki złuszczaniu kolejnych warstw naskórka. Po zabiegu mikrodermabrazji korundowej twoja skóra odzyska dawny wygląd!

Co to jest?
Mikrodermabrazja korundowa jest bardzo podobna do mikrodermabrazji diamentowej. Różni się jedynie tym, że podczas zabiegu złuszczania naskórka używa się mikronizowanych kryształków glinu zamiast diamentu. Stosuje się go do ujędrniania, rozjaśniania i wygładzania skóry. Aby zetrzeć obumarły naskórek i wszelkie zanieczyszczenia, organiczny proszek wypychany jest z urządzenia pod dużym ciśnieniem. Podczas kontaktu ze skórą daje obraz burzy piaskowej. Zabieg ten stymuluje regenerację elastyny oraz kolagenu. Podczas mikrodermabrazji używa się urządzenia, które ma dwie końcówki. Z jednej strony wypychana jest wiązka korundu, zaś do drugiej zasysany jest martwy naskórek.

U kosmetyczki
Zabieg trwa około godziny. Jednak warto wiedzieć, że skóra po zabiegu ma prawo być zaczerwieniona jeszcze przez kilka godzin. Zabieg ten charakteryzuje się naprawdę silnym efektem złuszczania. Daje szybsze efekty w krótszym czasie. Mikrodermabrazję korundową w szczególności polecamy osobom, które mają rozszerzone pory, liczne przebarwienia na skórze, blizny, a nawet rozstępy. Zabieg można powtarzać co kilka tygodni. Koszt waha się od 100 do 400 złotych i zależy od tego, która część ciała ma zostać oczyszczona. Np.: twarz – ok. 200-280zł, ramiona – ok. 200zł.

photo/omg.yahoo.com

Efekty
• spłycenie blizn
• zniwelowanie przebarwień i rozjaśnienie skóry
• odmłodzenie i likwidacja zmarszczek
• oczyszczenie cery
• poprawa napięcia skóry
• wygładzenie rozstępów
• zwiększenie wchłaniania substancji aktywnych
oraz wiele innych.

Dzięki mikrodermabrazji korundowej przez długi czas będziesz mogła cieszyć się gładką, piękną cerą.

Michalina Gruszczyńska
Ilość wyświetleń: 3045

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+