SPA & Beauty News
1 październik 2012
Najsłynniejsze domy mody mają już ugruntowaną pozycję na rynku i przywołują na myśl pewne konkretne skojarzenia. Dlatego tak istotny staje się dobór osób, które będą promować daną markę. Projektanci bardzo często wybierają w tym celu znane aktorki, które stają się ambasadorkami firmy- występują nie tylko w kampaniach reklamowych, ale noszą kreacje sygnowane przez danego projektanta.
Dom mody Dior nieodłącznie kojarzy się z francuskim szykiem i klasą. Dlatego nic dziwnego kiedy to właśnie Marion Cotillard- uosobienie naturalnego piękna i stylu została mianowana ambasadorką marki. Odkąd pojawiła się w reklamie torebki Lady Dior, trudno wyobrazić sobie kogoś innego na jej miejscu. Cotillard pojawiła się w kilku kampaniach reklamowych firmy, które to zawsze opowiadają jakąś inna historię i dzieją się w różnych miejscach na świecie. Jakiś czas temu wyszedł także krótki film reklamowy, który przedstawia piękną Francuzkę w roli rozkapryszonej gwiazdy Hollywood. Tym samym Marion udowodniła, że ma wielki dystans do siebie. Gwiazda, oprócz promowania marki w kampaniach, pojawia się także w projektach Diora na wszystkich ważnych galach i wydarzeniach. Jest to bez wątpienia część umowy, która zawarła aktorka z domem mody, jednak jak widać na wielu zdjęciach, Cotillard czuje się znakomicie w szykownych kreacjach marki i wielokrotnie znalazła się na liście najlepiej ubranych gwiazd.

Nie można zapomnieć o jednym z najsłynniejszych domów mody- mianowicie Chanel. Perfumy marki są jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych produktów w świecie mody. Na ambasadorkę Chanel wybrano popularną aktorkę Keirę Knightley. Eteryczna Angielka znakomicie odzwierciedla cechy marki- wyrafinowanie i klasyczną elegancję. Keira w reklamie perfum Coco Mademoiselle wciela się w rolę kobiety pociągającej i pewnej siebie- i to właśnie do takich osób skierowany jest ten ponadczasowy zapach.

Przez krótki czas produkty marki Chanel promowała także blond piękność Blake Lively. Jednak aktorka szybko zdecydowała, że o wiele bardziej odpowiada jej seksowny look lansowany przez dom mody Gucci. Nic w tym dziwnego- gwiazda często stawia na wyjątkowo uwodzicielskie kreacje, pokazujące jej największe atuty- dekolt oraz długie i zgrabne nogi. Tym sposobem Blake została ambasadorką nowych perfum „Gucci Premiere”. W spocie reklamowym aktorka znana głównie z serialu „Plotkara” przenosi nas do czasów dawnego Hollywood. W pięknej, połyskującej sukni przypomina szykowną gwiazdę filmową. Cała reklama jest oszałamiająca, a aktorka znakomicie odnajduje się w roli ambasadorki marki.

Paulina Lipska
Ilość wyświetleń: 4775

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+