Dermatologia estetyczna
3 czerwiec 2013
Nieinwazyjna metoda odmłodzenia skóry i zatrzymania jej starzenia, bez użycia metod chirurgicznych. O tajemniczej nazwie APTOS.
Jednym z głównym składników nici APTOS jest kwas polimlekowy, który ponadto wywołują rezultat odmłodzenia wywołując naturalną rewitalizację skóry. Ponadto spowalnia on procesy starzenia.

Dla kogo?
Przede wszystkim dla tych osób, które przyzwyczajone są do szybkiego trybu życia, które nie mogą pozwolić sobie na długotrwałą rehabilitację. Pacjenci, którzy zastanawiają się nad poprawą następujących obszarów ciała: brwi, żuchwa, kości policzkowe, szyja, brzuch, wewnętrzna strona ud i ramion, okolice oczu i ust, dekolt, podbródek.

Jak to wygląda?
Ilość nici, wykorzystywanych do przeprowadzenia zabiegu jest indywidualnie dobrana do potrzeb konkretnego pacjenta. Wprowadza się je przez punkt iniekcji. Technika implantacji jest dostosowywana do konkretnego obszaru zabiegowego. Nici wchłaniają się w trakcie 360 dni.

Przeciwwskazania
Nie zostaniesz zakwalifikowana na zabieg, jeżeli posiadasz zmiany nowotworowe, ostre infekcje, zaburzenia krzepnięcia krwi oraz stany zapalne.

photo/skinclinic.pl

Jaki efekt?
Efekt widoczny jest od razu po zabiegu. Skóra zostaje wygładzona i staje się bardziej elastyczna. Ostateczny rezultat widoczny jest po 2-3 tygodniach od wykonania zabiegu. Okres gojenia następuje przez 1-2 tygodnie. Natomiast rezultat utrzymuje się około 2 lat. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Tuż po …
W trakcie 2-3 tygodni po zabiegu zaleca się ograniczenie natężonych skurczów mięśni mimicznych twarzy, a także masaży. Jak również unikanie korzystania z klubów fitness i uczęszczania do sauny.
Ilość wyświetleń: 3245

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+