Nowości & trendy
27 maj 2013
Oklapłe loki, szybko prostujące się włosy… Jak tego uniknąć i sprawić, żeby loki lub fale długo królowały na twojej głowie nie tworząc przy tym sztucznego efektu?
Włosy kręcone wymagają więcej uwagi. Poza piękną prezencją muszą również być zadbane i zdrowe. Oto lista 5 najlepszych kosmetyków przeznaczonych do tego rodzaju włosów:

1. Marc Anthony True Professional  – kosztuje ok. 40zł
3 w 1, czyli nawilżenie, nabłyszczenie i podkreślenie loków! A to wszystko zapewni ci ten krem do włosów. Zawiera olejki soi, awokado, które jeszcze bardziej podkręcą twoje włosy. Ponadto nie będą się puszyły! Kosmetyk wmasowuje się w mokre włosy palcami i przeczesuje (również palcami!).

2. Revlon Professional – kosztuje 35-40zł
Bardziej sprężyste i kręcone włosy? Taki efekt osiągniesz dzięki fluidowi do włosów kręconych marki Revlon. Podkreśli skręt oraz sprawi, że włosy nie będą się puszyły i elektryzowały. Ponadto jest odporny na wilgoć!

3. Boots, Essentials, Curl Creme – kosztuje 1,29 Euro (ok. 6-7zł)
Możesz go aplikować zarówno na mokre, jak i na suche włosy. Krem bardziej uporządkuje twoje loki i sprawi, że na twojej głowie zapanuje ład. Ponadto je nawilży, doda blasku i pozbawi puchu. Jaki nadasz kształt swoim lokom, takim będą się cieszyły.

4. BaByliss, Pro Curl Twist`Up – kosztuje ok. 40zł
BaByliss proponuje spray do włosów kręconych, który idealnie stworzy wymarzoną fryzurę. Sprężystością będziesz mogła się cieszyć przez bardzo długo! Kosmetyk posiada środki utrwalające, panthenol, a także wyciąg z pączków lipy (zjonizowane molekuły). Dodatkowo doda twoim włosom więcej blasku.
photo/aoro.ro

5. Tigi, Catwalk – kosztuje ok. 100zł
Kosmetyk jest przeznaczony zarówno do włosów naturalnie kręconych, jak i tych po zabiegu trwałej ondulacji. Delikatny krem doskonale rozdziela loki, tym samym eksponując ich skręt. Ponadto doda twoim włosom objętości. Kosmetyk jest idealny dla osób, które nie rozstają się z suszarką, bowiem uchroni twoje włosy przed działaniem gorąca. Ciekawostką jest, że krem zawiera filtry UV.

A ty, który wybierasz?

Michalina Gruszczyńska
Ilość wyświetleń: 5270

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+