Nowości & trendy
25 listopad 2014
Makijażowe trendy zmieniają się wraz z nadchodzącym sezonem. W porze jesień/zima 2014 nadal modne będą soczyste i wyraziste odcienie, ale w nieco stonowanej wersji. Panie, które nie przepadają za mocnymi akcentami na ustach, również znajdą coś dla siebie.
Po wakacyjnych szaleństwach z kolorem, jesienią i zimą przystopujemy z ekstrawagancją. W makijażu ust dozwolona będzie szalona różnorodność. W stylizacjach minimalistycznych będą dominowały usta matowe w jasnych, naturalnych barwach. Do łask powróci delikatna, różowa pomadka. W mocniejszych zestawieniach królować będą odcienie wina: burgund, bordo oraz klasyczne krwisto czerwone szminki.

Bordowy i ciemnokrwista czerwień
Kolor, na który zdecydowanie powinnyśmy postawić tej jesieni. Doda nam nie tylko kobiecości, ale także obudzą naszą wewnętrzną drapieżność i elegancję.

photo/pinkyhasabrain.com

photo/fashionstylemag.com

Nude i morela
Dla miłośniczek naturalnego looku doskonale sprawdzą się odcienie w kolorze moreli oraz klasyczny nude. Trzeba pamiętać, że nie istnieje uniwersalna nuta nude - przy wyborze koloru pomadki kierujcie się odcieniem swojej karnacji.

photo/qcmakeupacademy.com


Owoce leśne: jagoda i śliwka
Do łaski wracają również odcienie szminek sprzed roku. Jagoda i śliwka zostaną z nami na dłużej, dzięki intensywnym i soczystym kolorom.

photo/beautyhigh.com


Klaudia Kwiatkowska
Ilość wyświetleń: 3115

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+