Najmodniejsze oprawki sezonu
9 lipiec 2013
Jakie w tym sezonie będą najmodniejsze oprawki? Cienkie czy grube? Kolorowe czy nie? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź co nosić, aby być trendy w tym sezonie.
Powrót do przeszłości
W tym sezonie modne będą okulary, które nosiły nasze mamy i babcie w latach 60 i 70. Nadal królują wyraziste okulary o grubych oprawkach.

photo/lh4.googleusercontent.com


Kształt można wybrać. Dobre będą zarówno te, które są okrągłe czy kanciaste, jak i te w kształcie kocich oczu.

photo/asos.com

Do wyboru, do koloru
Warto też zadbać, aby twoje oprawki wyróżniały się. Najmodniejsze oprawki to takie, które wyróżniają się kolorem. Nie muszą być jednej barwy, mogą się mienić niczym tęcza. Dominującym kolorem pozostają pastele, które są na topie tak jak ciuchy w tych barwach. Ich delikatny wygląd pozwala zachować elegancki szyk.Warto też zainwestować w oprawki, które będą się mienić czyli takie z doklejonymi cyrkonami czy małymi diamencikami.
photo/blogspot.com


Nie bój się, że nie będziesz wyglądać kobieco. Eve Mendes, aktorka, którą zawsze znajdziesz w rankingu najseksowniejszych gwiazd, pokazuje, że duże okulary mogą być sexy.

photo/kobietawielepiej.pl


Dla tych, którzy boją się, że ich oprawki mogą się szybko znudzić jest rozwiązanie w postaci wymiennych nasadek na okulary. Dzięki temu łatwiej będzie być cały czas trendy.

Dorota Szeliga
Ilość wyświetleń: 4120

Google+ Obserwuj w Google+