Nieinwazyjne zabiegi na biust
9 październik 2013
Kształtne i jędrne piersi to marzenie każdej kobiety, dlatego warto zadbać o ich kondycję.
Skóra biustu w każdym wieku potrzebuje ujędrnienia, poprawy napięcia i sprężystości skóry oraz przywrócenia jej odpowiedniego nawilżenia. Uzyskanie wymarzonych piersi nie musi oznaczać wizyty u chirurga plastycznego.

Maska kolagenowa
To podstawowy zabieg dla pań, które chcą przede wszystkim nawilżyć i delikatnie ujędrnić skórę biustu. Hydrożelowe maski są zazwyczaj bogate w kolagen, algi i witaminy. Po zabiegu skóra biustu jest ujędrniona, napięta i sprężysta. Maska eliminuje obwisłość, nawet optycznie powiększa biust i nadaje mu ładny kształt. Składniki odżywcze mają wpływ na intensywne wygładzenie i dogłębne nawilżenie - pozwalają utrzymać efekt kuracji dłużej. Efektem zabiegu jest też eliminowanie nierówności, rozstępów i poprawienie mikrocyrkulacji.

Masaż próżniowy
Na skórę piersi nakładane są specjalne bańki (nakładki ssące), które pod wpływem wysokiego ciśnienia zasysają skórę. Masaż próżniowy stymuluje głębokie warstwy skóry, przez co pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji elastyny i kolagenu, który unosi i podtrzymuje biust. Proces ten nie tylko powoduje poprawę napięcia skóry, ale także pozwala jej zachować młody wygląd. Po serii zabiegów skóra na piersiach jest bardziej jędrna i elastyczna a biust lekko podniesiony do góry.

photo/lodz.naszemiasto.pl

Bust modeling
To kilkuetapowy zabieg, po którym możemy spodziewać się podniesienia, znacznego ujędrnienia i nawilżania piersi. Bust modeling modeluje piersi, wyrównując jednocześnie koloryt skóry, która staje się aksamitnie gładka i odprężona. Pierwszym elementem zabiegu jest delikatny peeling i aplikacja ujędrniająco-modelującego serum oraz kremu. W kolejnych etapach na skórę nanoszona jest specjalna gaza nasączona substancjami aktywnymi, na której umieszcza się termoaktywną maskę. Pod wpływem ciepła dochodzi do zwiększonego przenikania substancji aktywnych do skóry. Po zdjęciu maski w skórę wmasowywany jest jeszcze preparat podnoszący piersi. Tego typu działanie doskonale poprawia stan biustu po ciąży i okresie karmienia, ochroni ją przed wiotczeniem i rozstępami.

photo/thalgousa.com

Thermolifting Zaffiro
Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Zaffiro to jednolite i stopniowe rozgrzanie promieniowaniem podczerwonym głębokich warstw skóry. Podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych skutkuje gwałtownym skurczeniem się ich do pierwotnej długości, w efekcie skóra zostaje ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, a zmarszczki zostają wygładzone. Pobudzone do pracy fibroblasty oraz zwiększenie gęstości skóry dają rewelacyjne efekty w postaci biustu, który jest ładnie uniesiony a skóra na nim nam napięta i elastyczna. To bardzo dobry zabieg dla kobiet, które uskarżają się na obwisły biust.

Justyna Cachel
Ilość wyświetleń: 4893

Google+ Obserwuj w Google+