Nowości & trendy
6 listopad 2012
Tegoroczna jesień obfituje w liczne nowości kosmetyczne i jest nie lada gratką dla fanek makijażu.

Firma Dior przedstawia nam nową odsłonę kultowej gamy podkładów Diorskin Nude. Dużo bardziej naturalna formuła powstała w wyniku zastosowania składników imitujących naturalną skórę. Najważniejsze w tej technologii są: barwniki, czynnik wiążący, oraz woda. Barwniki „Nude Glow” dają większy blask i bardziej naturalny efekt skóry. Czynnik wiążący zawiera kwasy tłuszczowe, podobne do tych w naskórku, co daje maksymalne nawilżenie. W ten sposób konsystencja podkładu wtapia się całkowicie w skórę, tworząc uczucie nagości. Istotne jest także zastosowanie wody mineralizowanej oraz nowej wody kwiatowej.Nowa odsłona podkładu Dior. 


www.sephora.com


Dzięki podkładowi Diorskin Nude otrzymujemy efekt naturalnego blasku, który zapewnia odpowiednią warstwę pokrycia bez obciążania skóry.

Świąteczne nowości od Too Faced

Marka kosmetyczna Too Faced jest wciąż niedoceniona i słabo znana w Polsce. Jednak warto wiedzieć, że firma ta oferuje produkty o znakomitej jakości, a estetyka opakowań jest również warta uwagi. W tym sezonie mamy do czynienia z limitowaną kolekcją od Too Faced, która zawiera paletę cieni do powiek, wraz z bazą pod nie i tuszem do rzęs. Paleta nosi nazwę Too Faced Shadow Bon Bons Set i składa się z aż 12 odcieni zamkniętych w przepięknym, bogato zdobionym opakowaniu, w którym mamy także do dyspozycji lusterko.
 


www.sephora.com


Wadą wielu palet do makijażu jest fakt, że niektórych odcieni po prostu nigdy nie użyjemy, gdyż są zbyt wyzywające albo po prostu nieodpowiednie. Jednak w tym wypadku będzie to niemalże niemożliwe. Paleta zawiera siedem delikatnych, matowych cieni o przepięknych barwach, których można używać na co dzień. Trzy cienie są metaliczne i ciemniejsze, odpowiednie na wieczory, zaś dwa są w naturalnych kolorach z odrobiną brokatu. Cienie firmy Too Faced są bez wątpienie godne polecenia, ze względu na wysoką jakość, wygodną aplikację i trwałość nawet do kilku godzin.

 


www.sephora.com


Produkty marki Too Faced są możliwe do zakupienia w sieci perfumerii Sephora.

Paulina Lipska

Ilość wyświetleń: 4690

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+