Zgarnij nagrodę!
17 luty 2014
SPA Magazine i kalorynka.pl zapraszają do wzięcia udziału w wyjątkowej zabawie konkursowej, w której nagrodą jest unikalny program odchudzający.
Dlaczego warto skorzystać z programu odchudzającego Kalorynki? Przede wszystkim to innowacyjne rozwiązanie łączące ze sobą 3 elementy:

1. Specjalnie opracowana dieta
2. Aktywność fizyczny
3. Wsparcie i motywacje

Program dietetyczny składa się z 4 faz: regulacji, przyspieszenia, spalania oraz stabilizacji. Jest dostosowany do wieku, płci oraz zapotrzebowania energetycznego. Dzięki odpowiedniej objętości posiłków oraz właściwymi odstępami pomiędzy nimi w trakcie odchudzania nie występuje uczucie zmęczenia czy dekoncentracji. Pożegnaj się z głodem i restrykcyjnymi dietami. Nie tylko schudniesz, ale przede wszystkim będziesz pełna energii. Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych diet? Koniecznie przeczytaj Jak działają diety? oraz Chudnij mądrze.

Nagrodą w zabawie konkursowej jest 6 miesięczny diamentowy pakiet obejmujący:
- specjalnie opracowany program dietetyczny
- lista zakupów na każdy dzień
- ponad 1000 przepisów na każdą okazję
- monitorowanie postępów
- newsletter z wskazówkami, przepisami i poradami
- przydatne narzędzia dietetyczne
- dietetyczne przepisy w formie video
- nieograniczony kontakt ze swoim osobistym dietetykiem
- indywidualne wsparcie mailowe

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie konkursowej?
Odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego właśnie Tobie powinniśmy pomóc schudnąć?” zamieść w komentarzach na dole strony  – może być to Twoja historia, zdjęcie lub inna forma – przekonaj nas, że tym razem faktycznie chcesz zrealizować swój cel.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 marca 2014 – każdego wpis zostanie przeczytamy, a następnie wybierzemy 10 zwycięzców. Może wśród nich znajdziesz się właśnie Ty!

Laureatki konkursu:
Ola
Maria Kuriata
Talula
Dka
Monika Zaborowska
Kamila
Angie
Karolina Kurpik
Natalia

Wszystkie laureatki otrzymują bon na 6 miesięczny, diamentowy pakiet na Kalorynka.pl. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu otrzymania vouchera: pamela@goldenarm.pl lub przez fp na facebooku (te osoby, które odpowiedziały logując się przez fb).

SERDECZNIE GRATULUJEMY!
Ilość wyświetleń: 3543

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+