Domowe SPA
8 kwiecień 2013
Każda z nas marzy o idealnie jędrnym biuście. Żeby go mieć nie musimy udawać się do chirurga plastycznego po pomoc. Istnieją prostsze i mniej inwazyjne sposoby. Jest wiele domowych sposobów, dzięki którym nasz budżet nie ucierpi, a nasze piersi staną się piękne i jędrne.
Masaże
O zaletach masażu nie trzeba nikogo przekonywać. Dla naszego biustu ma on równie zbawienne działanie. Wykonywać możemy go na dwa sposoby:
1. Podczas kąpieli – ciepła woda działa relaksująco, ale negatywnie wpływa na sprężystość skóry. W czasie wieczornych kąpieli najlepiej masować piersi stosując natrysk na przemian ciepłą i zimną wodą. Dzięki temu krążenie krwi przyspieszy i zapewni skórze właściwe ujędrnienie.
2. Stosując kremy – wcieraj preparaty okrężnymi ruchami w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. W ten sposób pobudzisz krążenie krwi.

Kosmetyki
Branża kosmetyczna także stara się nam pomóc w osiągnięciu celu. Na rynku jest mnóstwo kremów przeznaczonych specjalnie dla tej części ciała. Kremy z efektem push-up, modelujące, ujędrniające, nadające gładkość i elastyczność oraz maseczki. Dostępne są w większości aptek, drogerii oraz marketach, a ich ceny są naprawdę przyzwoite – dobre kremy można kupić już za około 20zł.

photo/keypointnews.blogspot.com

Ćwiczenia
Najważniejsze to pamiętać o prawidłowej postawie ciała i wzmocnieniu mięśni klatki piersiowej. Można to osiągnąć kilkoma prostymi ćwiczeniami:
• Pompki
• Stań twarzą do ściany, oprzyj się o nią dłońmi, a następnie zginaj i prostuj ramiona, jakbyś robiła pompki
• Wyprostuj ramiona i złącz dłonie na wysokości piersi. Mocno dociśnij je do siebie, licząc do trzech. Rozluźnij mięśnie.
• Wyciągnij przed siebie ramiona. Niech partner włoży zgięte ręce między twoje przedramiona i stara się je rozszerzyć. Ty stawiaj opór.

Nie zapomnij o doborze właściwego biustonosza. Powinien być idealnie dopasowany do kształtu i rozmiaru piersi. Kupując stanik pamiętaj, aby nie był on za luźny w obwodzie. W przeciwnym razie efekt uniesienia piersi nie zostanie osiągnięty.

Dorota Szeliga
Ilość wyświetleń: 2874

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+