SPA w Polsce
29 marzec 2013
Gorzów Wielkopolski oferuje nam wypoczynek w jednym ze swoich hoteli. I to nie byle jaki wypoczynek, bo sama nazwa zdradza, że będzie to urlop z pełną klasą.
Niemieckie korzenie
Miasto zostało założone na terenie ówczesnych Niemiec w roku 1257 pod nazwą Landsberg Nowy. Dzięki swojemu wyjątkowo dobremu położeniu na trasie szlaków komunikacyjnych oraz nad rzeką, szybko zaczęło rozkwitać. Architektura miasta, składająca się z pięknych kamienic zadziwiała do czasu II Wojny Światowej, kiedy to Gorzów został zniszczony przez bomby. Ale już w latach 60. XX wieku ludność przekraczała stan zamieszkania sprzed wojny.

Przyjemne
Na terenie Hotelu Gracja działa Spa. Dzięki temu korzystamy nie tylko z relaksu płynącego z takich zabiegów kosmetycznych jak masaże, jacuzzi, basen, solarium, sauna, ale także zażywamy energetyzującej aktywności fizycznej. Do wyboru jest średnio intensywny trening jak pływanie, aqua areobik, joga, jak i bardziej siłowy (fitness, gra w squasha, taniec orientalny i współczesny, boks). Działa także kabina wyszczuplająca.

Pożyteczne
Hotel od niedawna stawia też na rehabilitację, otworzono UGUL (Uniwersalny Gabinet Usprawnienia Leczniczego). Dzięki ćwiczeniom osoby, które doznały kontuzji, mają reumatyzm czy schorzenia neurologiczne, mogą uniknąć przykrych i bolesnych dolegliwości takich jak przykurcze mięśni czy ograniczenie ruchomości stawów. Dzięki rehabilitacji zwiększą siłę mięśniową.

photo/eholiday.pl

To nie wszystko
W Gracji można smacznie zjeść, zorganizować zebranie lub imprezę, nawet tą najbardziej kameralną jak na przykład ślub. Do dyspozycji są nie tylko wnętrza hotelowe, ale także plener.

Katarzyna Balińska
Ilość wyświetleń: 3485

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+