Family SPA
15 luty 2013
Wprawdzie tegoroczna zima przyszła późno i nie na długo, ale i tak dała nam się mocno we znaki. Dlatego tym bardziej zniecierpliwieni oczekiwaliśmy wiosny. Każdy z gorączkowo wygląda choćby najdrobniejszych jej oznak. Tak wymęczeni z chęcią zaglądamy do różnego rodzaju ofert wypoczynku, które kuszą nas obietnicą relaksu. Może tak choćby na kilka dni, choćby na weekend. Odprężyć ciało i zrelaksować umysł.
Jednak zawsze w takich momentach pojawia się kwestia nadwątlonego przy przesileniu wiosennym budżetu. Ale jak się okazuje, to też nie jest powód do zmartwień. Bowiem to właśnie teraz, tuż przed sezonem letnim można trafić na bardzo atrakcyjną ofertę cenową oraz ciekawe pakiety pobytowe.

photo/arka-mega.pl

Arka Medical SPA**** ma w tym roku wyjątkowo szeroką ofertę na przełomowy czas zimy i wiosny. Oprócz stałych pakietów wiosnobrania czy majówki proponujemy naszym gościom tej wiosny nowe, ciekawe i zaskakujące pakiety pozwalające zregenerować siły szybko, skutecznie i niedrogo. Zapraszamy na wyjątkowe połączenie zimowych atrakcji i wiosennych ciepłych chwil, a wszystko to jeszcze w cenach z sezonu zimowego.

photo/dobremiejsce.pl

Ponadto do dyspozycji naszych gości pozostaje basen z wodą morską, sale fitness, salon gier oraz gry i zabawy w kolorowym Klubie dla dzieci.

Informacje szeczegółowe na temat wszystkich pakietów można przeczytać na naszej stronie www.arka-mega.pl lub uzyskać pod numerami tel.: 0 94 353 21 81-86.

O szczegóły można również zapytać za pośrednictwem e-mail: rezerwacje@arka-mega.pl.
Ilość wyświetleń: 5139

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+