Kosmetyka ciała
23 maj 2013
Lekarze biją na alarm i ostrzegają, że nadmierne wystawianie skóry na słońce może prowadzić do poważnych schorzeń. A co jeśli nie jesteśmy w stanie powstrzymać się od posiadania pięknie opalonego ciała? Są jeszcze inne metody, m.in. opalanie natryskowe.
Air Brush Tanning
Jest to metoda opalania, która zdobywa coraz większą popularność ze względu na to, że nie wykorzystuje ona promieni UV, które negatywnie na nas wpływają. Stosowany preparat ma postać delikatnej brązowej mgiełki, co pozwala na równomierne nałożyć go na skórę. Dzięki temu po krótkiej chwili możemy pochwalić się złocisto-brązowo opalenizną. Dodatkowo składniki preparatu posiadają substancję pozwalające na głębokie nawilżenie oraz odżywienie skóry, a także zapobiegają jej zwiotczeniu i starzeniu. Dobra wiadomość dla kobiet o wrażliwej skórze: nie powoduje on alergii, dzięki czemu można stosować bo bez obaw o niepożądane reakcję.

Przygotowanie i wykonanie
Przed opalaniem należy dokonać depilacji ciała (nie później niż dobę przed zabiegiem) oraz peelingu. Bezpośrednio przed nim nie używaj żadnych kremów czy innych kosmetyków. Specjaliści wykonujący natrysk zalecają przyjście na zabieg w ciemnej bieliźnie i luźnych ubraniach, które nie uszkodzą opalenizny. Ona zaś jest nakładania na twoje ciało w specjalnej kabinie, gdzie zostaje spryskane płynem opalającym, za pomocą urządzenia przypominającego spryskiwacz do kwiatów. Czas trwania to około pół godziny. Po tym czasie skóra natychmiast staje się złocista. Po zabiegu klient jest osuszany i może udać się do domu.

photo/perfectly-polished-nails.com


Zamiast zastanawiać się czy wypróbować tą metodę, zrób to! Spośród wszystkich dostępnych metod opalania, ta wydaje się być najbezpieczniejsza i przynosi najszybszy rezultat. Efekt utrzymuje się średnio do 14 dni, ale zapewnia w pełni naturalny wygląd.
Cena: ok. 120zł za jedną wizytę.

Dorota Szeliga
Ilość wyświetleń: 3615

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+