Home&Design
18 styczeń 2013
Poręczne pudełeczko lub stylowa walizeczka, skórzane kieszonkowe etui czy metalowe puzderko na drobiazgi – co tylko zapragniesz, wybór zależy wyłącznie od ciebie. Jeżeli zamierzasz przechować swoje drobnostki w wyjątkowym, wyrafinowanym opakowaniu i zależy ci przede wszystkim na jego interesującym, nietypowym wizerunku oraz jego praktycznym zastosowaniu – uruchom wyobraźnię i poszukaj tego najoryginalniejszego dopasowanego do twojej osobowości.
Ceramiczny szlif
Klasyczne pudełko, z orientalnymi wzorami lub motywami zaczerpniętymi ze sztuki to rewelacyjny wybór dla osób, które cenią minimalizm, a jednocześnie unikatowy wzór. Dostępne są w różnych kształtach, choć najczęstszym jest prostokąt.

Metalowa szkatułka
Takie rozwiązanie może również mieć eleganckie wykończenie. Pudełeczko w kolorze srebra może sprawiać wrażenie ciężkiego, jednakże jego lekkość niewątpliwie mogłaby cię zaskoczyć. Tego typu szkatułki zazwyczaj mieszczą w sobie wiele drobiazgów i występują w wielu kształtach, najbardziej znanym jest prostokąt i serce.

Drewniana skrzyneczka
Wcale nie musi być wykonana z drewna, jeżeli jesteś pasjonatką sztuki, wybierz wierzch przyozdobiony bardzo popularnymi reprodukcjami malarzy secesyjnych – Klimta lub Muchy czy twórców współczesnych, jak np. Andy Warhol albo wizerunkami światowych ikon kultury, np. Madonny czy Marilyn Monroe.

Papierowe pudełeczko
Wydawałoby się, że jest to gadżet tak znany, że nieinteresujący – nic mylnego. Różnorodność kształtów, a także rozmiarów i grafik, którymi pokryte może być wieczko, sprawia, że to nadal bardzo aktualna skrytka dla naszych kosztowności.Kieszonkowy etui
Być może nie schowasz tam biżuterii, ale z pewnością pomieścisz w nim wszystkie najważniejsze dokumenty, bilety czy zdjęcia najbliższych, a nawet poręczny notesik i miniaturowy długopis, które musisz akurat mieć przy sobie. Zainwestuj w skórę, taka klasyczna oprawa to jakość połączona z funkcjonalnością.

Wybór tego typu gadżetów sprawi ci niewątpliwie przyjemność, a jednocześnie podkreśli twój osobliwy gust i uwydatni przywiązanie do estetyki.

Jarosława Wylotek
Ilość wyświetleń: 3334

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+