Home&Design
18 styczeń 2014
Łóżka, sofy, szafki, stoliki kawowe czy nawet schody - to wszystko wykonasz samodzielnie z europalet. A takie meble są ostatnio mega hitem.
Jesteś kreatywny? Chcesz mieć w domu unikatowy mebel, którego pozazdrości ci niejeden znajomy? Kup kilka drewnianych europalet i zaszalej z własną twórczością!

Jak się zabrać?
Jeśli planujesz zrobić sofę czy łóżko, najpierw wymierz materac, a następnie dopasuj rozmiarowo palety. Są one dostępne w kilku wymiarach:
  • 1200x800x144 mm(najpopularniejszy wymiar)
  • 800x600x144 mm
  • 1200x1200x144mm
Gdzie kupić?
Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło: europalety i z pewnością znajdziemy skup (z używanymi) lub dystrybutora (z nowymi) drewnianymi paletami. Można też zajrzeć na allegro lub gumtree. Ceny palet wahają się od kilkunastu do nawet 100 złotych.

Inspiracje
Podobają ci się takie meble, ale jednak nie masz ciekawego pomysłu? Zajrzyj na strony internetowe, gdzie użytkownicy chętnie dzielą się swoimi inspiracjami, a nawet pokazują krok po kroku jak zrobić taki mebel. Szukaj nie tylko na polskich stronach, ale też zagranicznych.

Nasza blogerka Kreatywna Paka wyszukała dla was kilka propozycji:


photo/myhomerocks.comphoto/pallet-furniture.blogspot.comphoto/inspirationgreen.comphoto/designrulz.comphoto/vsekolembydleni.czphoto/weburbanist.comphoto/designrulz.comphoto/curbly.comphoto/webeconomist.momtastic.com
Ilość wyświetleń: 5001

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+