Zabiegi
22 maj 2013
Z zazdrością patrzysz na gwiazdy kina i telewizji i myślisz sobie „jakie one mają piękne ramiona”. Jeżeli twoim marzeniem jest posiadanie idealnie zgrabnych ramion, możesz swój cel osiągnąć na kilka sposobów.
Chirurgia plastyczna
„Pelikanki” to potoczne określenie na obwisłą skórę ramion. Jej przyczyną może być gwałtowna utrata wagi albo najzwyklejsza utrata jędrności spowodowana wzrastającą metryką. Wiele osób, decyduje się na brachioplastykę. Moda na ten zabieg chirurgiczny jak wirus rozprzestrzenia się zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, ale zyskuje też rozgłos na całym świecie. Operacja trwa około 2 godzin i przeprowadza się ją w znieczuleniu ogólnym. Chirurg nacina skórę w 3 miejscach, by napiąć ją i unieść.
Cena za zabieg wynosi od 6000-8000zł.

Ćwiczenia
Możesz też, zamiast od razu szykować się do operacji, wypróbować kilka ćwiczeń, które nadadzą poprawią napięcie skóry na ramionach. Jedyne czego będziesz do nich potrzebować to ciężarki. Wszystkie ćwiczenia wykonuj w następujący sposób:
1. Połóż się na plecach. Ręce wyprostuj prostopadle do tułowia, a następnie unieś do góry. Złącz je nad głową, nie uginając w łokciach i powoli opuszczaj do podłoża.
2. Leżąc na plecach trzymaj ręce prostopadle do tułowia i ugnij je w łokciach. Następnie unieś hantle do góry prostując ręce w łokciach. Powoli wracaj do pozycji wyjściowej.
3. Podnieś wyprostowane ręce z hantlami prostopadle do podłogi. Następnie ugnij je w łokciach za głową tak by przedramiona były równoległe do podłogi. Teraz opuszczaj powoli hantle tak by ramiona były wciąż prostopadłe. Powoli wracaj do pozycji wyjściowej.
4. Leż na plecach. Złącz dłonie na wysokości klatki piersiowej, (tak jak do "amen") z tym że spleć palce. Naciskaj jedną dłonią o drugą, wytrzymaj 3 sekundy i puść nie rozłączając dłoni. Podczas tego ćwiczenia brzuch musi być wciągnięty, a mięśnie pośladków napięte.

photo/golfersmd.com


Bez względu na to jaki rodzaj walki z obwisłymi ramionami wybierzesz, pamiętaj, żeby zawsze skontaktować się ze specjalistą. Potem będziesz mogła dumnie nosić sukienki i bluzki bez rękawów, które podkreślą twoje piękne ramiona.

Dorota Szeliga

ZOBACZ TAKŻE:

Pozbądź się worków pod oczami

Modelowanie sylwetki - zabieg Icoone

Techniki łączone: większa skuteczność w walce z niedoskonałościami skóry
Ilość wyświetleń: 5273

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+