Nowości & trendy
16 maj 2013
Odwieczny dylemat: szminka vs. błyszczyk. Co jest lepsze dla ust, dłużej się utrzymuje i ładniej prezentuje? Od teraz nie będziesz musiała wybierać, bo na rynek wszedł absolutny hit – pisak do ust!
Ciesz się kolorem nawet do 8 godzin!
Flamaster do ust ma wiele atutów. Począwszy od znakomitego pokrycia ust kolorem, po łatwość i wygodę w nakładaniu tego kosmetyku. Ten łatwy zabieg sprawia, że w prosty sposób uzyskasz idealną linię warg. Ponadto jednym z największych atutów jest jego trwałość. Kolor szybko wchłania się w wargi, pozostając na ustach do 8 godzin! Ten innowacyjny kosmetyk ma lekką formułę oraz nie pozostawia na ustach grubej warstwy. Odwieczne marzenie każdej kobiety, teraz w zasięgu twojej ręki!

Popisz się... kolorem!
Wiele marek wprowadziło już do swojego asortymentu pisaki do ust.

Oto kilka z nich:
  • Astor, Perfect Stay Lip Tint – kosztuje około 30 złotych. Kosmetyk ten składa się z dwóch części: pierwsza – flamaster, druga – nawilżający balsam do ust. Flamaster nada koloru i wyrazistości twoim ustom, a balsam nawilży je i sprawi, że przez długi czas będziesz czuła się komfortowo. Trwałość, intensywność koloru to niekwestionowane atuty tego kosmetyku. Ponadto nie zostawia on śladów, gdy pijesz, jesz, a kolor jeszcze przez bardzo długo utrzymuje się na ustach.

photo/beautymecca.blogspot.com

  • Bourjois, Bons Baisers De Paris – kosztuje około 20 złotych. Ogromną zaletą tego pisaka jest to, że pozwala uzyskać naturalny oraz głęboki kolor ust. Dzięki temu będą wyglądały tak, jakby od zawsze były zmysłowe i pełne koloru. Ponadto cienka warstwa tego innowacyjnego kosmetyku w zupełności wystarczy, żebyś mogła przez długi czas cieszyć się kolorem.

Żegnajcie błyszczyki i pomadki! Teraz stawiaj na wygodę i długotrwały efekt!

Michalina Gruszczyńska

ZOBACZ TAKŻE:

Makijażystka radzi: Ukryj zmęczenie makijażem

Hit sezonu 2013: Makijaż nude

Piękne, pełne usta
Ilość wyświetleń: 4827

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+