Nowości & trendy
18 styczeń 2013
Zapewne wiesz, że wykonanie idealnego makijażu nie jest proste – malujesz rzęsy i drobinki tuszu osadzają się przy dolnej granicy rzęs. Pozbywając się ich mimowolnie usuwasz uprzednio skrupulatnie naniesiony podkład czy puder. Już jest na to sposób!
Wydawałoby się, że pojawił się kolejny „niezbędny” gadżet do makijażu, który prócz konkretnej ceny nie ma żadnych nadzwyczajnych zalet. Powoli przestajesz bowiem wierzyć w cudowne zapewnienia producentów i podchodzisz do tego typu makijażowego asortymentu z dużą dozą sceptycyzmu.

Silikon nie tylko w implantach
Płatki silikonowe dobrze trzymają się na skórze, nie trzeba stosować żadnego kleju. Ich kształt jest tak wyprofilowany, że idealnie przypasowuje się do skóry. Produkt ten został przebadany dermatologicznie i mikrobiologicznie, a zatem jest bezpieczny nawet do cery wrażliwej. Płatki te można używać dla własnych potrzeb, stosuje się je również w gabinetach kosmetycznych, używają je także wizażyści. W zestawie są dwa płatki. Każdy z nich wystarcza na co najmniej 100 aplikacji. Spójrz zatem na rodzaje tego silikonowego gadżetu.

Do malowania…
Płatek z silikonu nie usuwa podkładów, pudrów, różu, a więc z pełnym spokojem możesz przykleić go na wcześniej naniesiony kosmetyk. Resztki tuszu czy cieni osadzone na zewnętrznej stronie płatka wystarczy zmyć wodą i mydłem, a płatek, w celu kolejnego użycia, ponownie przykleić do skóry. Zastosowany silikon ma właściwości przyczepne, wystarczy, że po umyciu zostanie osuszony.

…i przedłużania
W gabinetach dość często stosuje się tego rodzaju płatki w czasie przedłużania rzęs. Użycie ich jest znacznie bardziej komfortowe dla pacjentki niż klasyczna taśma, naklejana pod oczy. Dzięki temu skóra powiek oraz jej okolice nie zostaną podrażnione, a zabieg będzie dla ciebie przyjemny.

photo/dietcookiemeal.com

A może trochę ciepła?
Trzecim rodzajem tego produktu jest płatek termoaktywny. Rewelacyjnie nawilża skórę pod oczami, ogranicza, niemal do minimum, cienie i ukrywa oznaki zmęczenia. Wpierw nałóż krem lub serum pod oczy, a następnie ciesz się niezwykłym efektem głębokiego nawilżenia. Działanie kosmetyku zostanie wzmocnione, ponieważ ciepło pozwoli lepiej wniknąć wszystkim zawartym w nim składnikom.

Niczym błyskawica
Płatki silikonowe to również dobre rozwiązanie, jeżeli dokonujesz poprawek makijażu w ciągu dnia i nie masz na to za wiele czasu. Własnoręcznie wykonany makijaż, będziesz wyglądał jak po wizycie u profesjonalnej wizażystki.

Cena płatków silikonowych Silcopad: 60-70 zł za 2 sztuki

Jarosława Wylotek
Ilość wyświetleń: 4147

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+