Półpermanentny make-up
6 kwiecień 2013
Kiedy przyjdą ciepłe dni, wolałabyś nie przejmować się, czy twój skrzętnie wykonany makijaż spłynie po twojej twarzy pod wpływem ciepła czy potu. Oto rewelacyjny pomysł – wygodny i precyzyjny makijażowy szlif!
Na rynku powstają coraz to nowsze rozwiązania, które ułatwią ci aplikację makijażu i utrwalą go na dłużej, byś nie musiała przejmować się, czy dobrze się prezentujesz w każdej sytuacji. Wraz z przyjściem ciepłych dni i coraz większej możliwości weekendowych wypadów, będziesz mogła z pełnym spokojem wykąpać się w morzu, pójść na basen czy saunę bez usuwania swojego makijażu. Tuż po skorzystaniu z tego typu atrakcji będzie wyglądała tak samo świeżo i atrakcyjne.

Brwi w butelce
Precyzyjnie wyregulowane brwi dobrze podkreślą oko i nadadzą twojej twarzy charakteru. Najnowszym produktem, który z pewnością stanie się wielkim makijażowym hitem jest półpermanentny puder do brwi. Jego aplikacja jest bardzo prosta – nanosi się go za pomocą pędzelka, przecierając w obie strony włoski oraz skórę. Aby zapewnić sobie długotrwały efekt aplikacji, musisz pamiętać o oczyszczeniu skóry i włosków przed nałożeniem pudru.

24 h puder
Puder do brwi utrzymuje się przez 24 godziny, musisz jedynie pamiętać, by odczekać 4 minuty po nałożeniu produktu, a kolor utrzyma się podczas pływania, kąpieli czy pobytu w saunie. Taki kosmetyk jest również wyjątkowo przydatny w przypadku częściowego, bądź całkowitego braku brwi. Nie tylko bowiem utrzymuje się na włoskach, ale też na skórze.

Jak go zmyć?
Puder sam znika po 24 godzinach, ale jeżeli chcesz pozbyć się go wcześniej, wystarczy, że usuniesz go za pomocą płynu do makijażu permanentnego, na bazie olejków. Nie posiada on składników uczulających. 

photo/stylefrizz.com

Jakie akcesoria?
Możesz wykonać precyzyjny makijaż brwi używając do tego gotowych szablonów, o różnych kształtach i grubościach. Rewelacyjne sprawdzają się one podczas stylizacji, regulacji brwi oraz jako wzór do wykonania makijażu. Co istotne szablony służą do wielokrotnego użytku – pomogą ci one uzyskać perfekcyjny kształt brwi oraz symetryczny wygląd. Opakowanie takiego pudru zawiera pędzelek, który służy do nakładania produktu na brew.

Puder dostępny jest w 8 kolorach, więc z pewnością wybierz coś dla siebie, by z łatwością podkreślić swoje naturalne piękno. Półpermanentny puder do brwi jest idealny do wykonywania makijażu okolicznościowego, stylizacji lub na co dzień, kiedy potrzebujesz stałego i trwałego efektu.

Półpermanentny puder do brwi z lusterkiem + pędzelek – ok. 120 zł
Zestaw szablonów (3 szt.) – ok. 70 zł

Jarosława Wylotek
Ilość wyświetleń: 3810

Google+ Obserwuj w Google+