Zabiegi
26 listopad 2013
Nastała prawdziwa rewolucja w chirurgii plastycznej. Dzięki urządzeniu VECTRA XT 3D, każdy pacjent będzie miał możliwość ujrzenia efektów zabiegu przed wykonaniem planowanej operacji.
Vectra XT 3D jest odpowiedzią na obawy klientów związane z zabiegiem. Tworzy trójwymiarową projekcję, która uwzględnia cechy anatomiczne pacjenta.

Poznać swoje ciało
Vectra XT 3D generuje obraz w ciągu zaledwie kilku sekund. Oznacza to, że nawet poruszenie się pacjenta w czasie tworzenia wizualizacji, nie wpływa na jej dokładność. Urządzenie pozwala pacjentom lepiej poznać swoje ciało, projekcja uwzględnia bowiem najmniejsze szczegóły anatomiczne. Pomiary tworzone są z submilimetrową precyzją. Stworzony obraz 3d zostaje zapisany w pamięci operacyjnej. Następnie poddaje się go analizie lekarza, który przedstawia pacjentowi możliwy do uzyskania efekt operacji.
- Dzięki dokładnej analizie ciała jesteśmy w stanie lepiej zaplanować zabieg. Często bywa tak, że nie zdajemy sobie sprawy np. z asymetrii piersi - mówi dr med. Małgorzata Chomicka-Janda ze szpitala z Grupy LuxMed ( źródło wypowiedzi : Grupa Luxmed, www.luxmed.pl).

Komfort psychiczny
-Vectra jest także ważnym urządzeniem z perspektywy bezpieczeństwa i komfortu psychicznego pacjenta - mówi dr med. Lubomir Lembas, chirurg plastyczny ze Szpitala Lux Med. - Urządzenie pozwala na zobrazowanie realnie możliwych do uzyskania wyników operacji. Chroni pacjentów i lekarzy przed dążeniem do uzyskania niemożliwych do osiągnięcia wyników- dodaje( źródło wypowiedzi : Grupa Luxmed, www.luxmed.pl). Tym samym Vectra XT 3D umożliwia podjąć właściwą decyzję.

Urządzenie Vectra XT 3D jest od dawna używane za Oceanem. W Polsce stanowi produkt nowatorski, z którego z pewnością warto skorzystać. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, związane z planowaną operacją plastyczną, jest to dla ciebie idealne rozwiązanie.

Adam Gaafar
Ilość wyświetleń: 4362

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+