Nowości & trendy
3 luty 2014
Peonie to symbol niekończącej się miłości. Ten szlachetny kwiat od dziesięcioleci rozkwita każdej wiosny, otwierając tysiące płatków, które kieruje w stronę słońca. Tak samo jest z miłością – mądrą, lekką i spokojną.
Na nadchodzące święto peonie rozkwitły w naszych mydłach i musujących kulach do kąpieli. Podaruj ukochanej osobie prezent, który oczaruje ją swoim aromatem i pomoże wyrazić twoje najszczersze uczucia.

Zestaw „Ogród wiecznej miłości”
Aromat peoniowej kuli do kąpieli i mydła wzbogaconych cennym olejkiem eterycznym z róży, zamienią łazienkę w ogród kwitnących kwiatów.
Cena zestawu: 43 zł

Mydło peoniowe (nowość!)
Nasze ręcznie wykonane mydło oczyści twoją skórę i wypełni łazienkę radosnym aromatem peonii. By dodatkowo zadbać o delikatność skóry, wzbogaciliśmy je olejem ze słodkich migdałów i najwyższej jakości olejkiem eterycznym z róży.
Cena: 20,90 zł / 100 g

Peoniowa musująca kula do kąpieli (nowość!)
Zamknij oczy i ciesz się zapachem wakacyjnej peonii, gdy nasza ręcznie wykonana musująca kula do kąpieli dotknie wody. Podczas kąpieli olej z pestek winogron i słodkich migdałów oraz olejek eteryczny z róży, zadbają o nawilżenie twojej skóry.
Cena: 15 zł / 130 g

STENDERS to marka kosmetyków zainspirowanych północną naturą. Szczególną uwagę przykłada do uczuć i doświadczeń podczas zakupów – począwszy od wystroju sklepu, poprzez zapachy, finezyjny sposób pakowania prezentów, aż po wysoką kulturę obsługi klienta.

Wszystkie kosmetyki STENDERS można kupić w sklepach firmowych STENDERS oraz w sklepie on-line na:
www.stenders-cosmetics.pl.
Ilość wyświetleń: 2519

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+