Dermatologia estetyczna
9 maj 2013
Nieoperacyjny lifting twarzy na miarę XXI wieku. Efekt, jaki uzyskasz może poważnie cię zaskoczyć!
Urządzenie Radiage służy do nieinwazyjnego ujędrnienia i konturowania ciała, a także tkanki podskórnej za pomocą fal radiowych, które wnikają głęboko w skórę oraz tkankę podskórną. Nagrzewają je objętościowo, w między czasie następuje delikatne chłodzenie i ochrona naskórka.

Jak przebiega zabieg?
W pierwszym etapie zabiegu następuje skrócenie i regeneracja włókien kolagenowych, które w wyniku starzenia wydłużyły się i poskręcały, dzięki czemu odzyskują one sprężystość oraz elastyczność. W drugim, pozabiegowym, etapie, trwającym do 6 miesięcy od zastosowania fal radiowych, następuje uruchomienie mechanizmu gojenia się ran i aktywacja fibroblastów do produkcji kolagenu. W wyniku czego następuje przebudowa struktury skóry i jej spektakularne odmłodzenie. Zabieg trwa od 30 minut do 2 godzin, zależnie od indywidualnych potrzeb pacjenta, a także efektu, jaki chce uzyskać.

Jaki efekt?
Tuż po zabiegu możesz odczuwać delikatne mrowienie w skórze, może być ona obrzęknięta i lekko zaróżowiona. Od razu poczujesz i zauważysz widoczne napięcie skóry i będziesz mogła również powrócić do swoich codziennych obowiązków, niepotrzebna jest bowiem żadna rekonwalescencja. Zazwyczaj zaleca się skorzystanie z 2-3 zabiegów, które powinny przynieść oczekiwany efekt. Rezultat jest następujący: skóra zostaje ściągnięta i zagęszczona, jej struktura ulega poprawie, brwi zostają uniesione, a zmarszczki wygładzone, następuje także poprawa konturu twarzy i skóry szyi, a zatem uzyskujemy pełen efekt liftingu.

Jakie obszary skóry?
Najskuteczniejsze efekty uzyskasz, jeżeli fale radiowe zostaną skierowane ku następującym partiom ciała: okolice oczu, szyja, dekolt, owal twarzy, ręce, pośladki, okolice kolan, uda, brzuch, ramiona. Rezultaty zabiegu narastają stopniowo. Pierwsze efekty widać wyraźnie po 4-8 tygodniach. Dalsza poprawa będzie zachodziła po 3-4 miesiącach. W zasadzie po 12 miesiącach powinna nastąpić pełna regeneracja skóry. Efekt utrzymuje się do 3 lat.

photo/imobilizatlapat.ro

Przeciwwskazania
Nie będziesz mogła udać się na zabieg, jeśli: jesteś w ciąży lub karmisz piersią, zmagasz się z chorobą nowotworową, jesteś cukrzykiem, zażywasz sterydy, masz choroby autoimmunologiczne, posiadasz opryszczkę lub masz wszczepiony rozrusznik w sercu.
Cena: od 500 zł do 4000 zł / 1 zabieg (zależnie od partii ciała)
Twarz (dolna lub górna partia): ok. 1500-2000 zł / 1 zabieg
Twarz (cała): ok. 2500 zł / 1 zabieg Uda: ok. 3000-4000 zł / 1 zabieg
Brzuch: ok. 2000-4000 zł / 1 zabieg

Jarosława Wylotek
Ilość wyświetleń: 3280

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+